قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

به نقل قائم منطقه نیوز، برد شیرین پرسپولیس در خوزستان برای این تیم هزار حسن داشت. به همراهزگردادن روحیه این تیم قبل از به همراهزی به همراه تیم الهلال ، شکستن نوار ناکامی در تعداد به همراهزی اخیر و هستآسوده دادن به به همراهزیکنان ملی پوش دستاوردهایی هستند که نبه همراهید نادیده گرفت.


به همراه این همه اهواز برای پرسپولیس سوغاتی دیگری هم داشت که زیاد ارزشمند بود. در اهواز برانکو یکبه همراهر دیگر به نیمکت نشین ها و تشنگان به همراهزی انجامن میدان داد و آنها نیز به همراه نمایش دلچسب خود به این اعتماد پاسخ مثبت دادند.بوژیدار رادوشوویچ و سیامک نعمتی در ترکیب اصلی و  بشار رسن و احسان علوان زاده  به عنوان به همراهزیکنان جانشین ، نفراتی بودند که حضورشان در این مسابقه برای برانکو لحظات خوشی را رقم زد.


برانکو در اهواز هم به نفرات اصلی اش هستآسوده داد و هم اینکه به همراهزیکنان ذخیره را سر ذوق انداخت؛ به همراه توجه به سنگینی و فشار به همراهزی ها این توجه به همراهید زیاد از این هم به همراهانجام گرفت. چرا که نه وقتی در یک به همراهزی سبک بیرون از خانه می شود به علوان و طاهرخانی و … به همراهزی افزایشی داد ؟


برانکو هنوز در این به همراهره خیلی دست و دلبه همراهز نیست که این مسئله  به سبک مربی گری اش برمی گردد اما بعد از مدتها در تمرین به همراه تیم اصلی به همراهید فرصت ابراز وجود را به جوانترهای تیم داد والا به همراه نمایش های ده دقیقه ای هیچ کس ستاره نمی شود .

منبع

مطلب آشتی برانکو به همراه نیمکت نشین‌ها در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.