قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

گروه مؤسسات قرآنی مردم‌‌نهاد: همایش «میلاد نور» به مناسبت میلاد امام حسن عسکری(ع) در محل مهد قرآن فاطر تهران برگزار و قرآن‌آموزان با سجایای اخلاقی این امام بزرگوار آشنا ‌شدند.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، همایش «میلاد نور» روز گذشته، ۱۸ دی‌ماه به مناسبت میلاد امام حسن عسکری(ع) ویژه نونهالان مهد قرآن فاطر تهران برگزار شد.
یکی از برنامه‌های مهم و راهبردی مهد و پیش‌دبستانی فاطر برگزاری مناسبت‌های ملی و مذهبی است که قرآن‌آموزان را با سیره عملی ائمه معصومین(ع) آشنا می‌کند و اعتقاد بر این است که می‌توان این امر را از سنین پایه در نونهالان نهادینه کرد.
مسئولان این مهد قرآنی بر این اعتقاد هستند که با آموزش و انگیزش متناسب سن قرآن‌آموزان در سنین پایه می‌توان این کار را نهادینه کرد که با یک برنامه‌ریزی خوب در جهت افزایش معرفت دینی، آشنایی با سبک زندگی ائمه(ع)، افزایش انس، محبت، عشق و ارادت بیشتر قرآن‌آموزان به ‌آن کریمان و نهادینه کردن اطاعت و پیروی از سیره آن عزیزان گام برداشت.
همچنین، همایش «میلاد نور» به مناسبت میلاد امام حسن عسکری(ع) دیروز در دو نوبت صبح و عصر برگزار شد که در پایان نیز جهت انس بیشتر و بازتاب خانوادگی، هدایایی به رسم یادبود تقدیم قرآن‌آموزان شد.
یادآور می‌شود، علاقه‌مندان جهت ثبت نام و آشنایی بیشتر با برنامه‌های قرآنی مهد قرآن فاطر می‌توانند به نشانی میدان بهمن، فرهنگسرای بهمن، مهد قرآن فاطر مراجعه کنند و یا با شماره‌های ۵۵۳۱۲۳۰۵ و ۰۹۱۰۶۷۵۳۱۱۸ تماس بگیرند.

منبع

مطلب آشنایی قرآن‌آموزان مهد قرآن فاطر با سجایای اخلاقی امام حسن عسکری(ع) در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.