قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

مدیر سازمان امداد و نجات هلال احمر از آماده به همراهش تیم های واکنش سریع تمام هستان ها به دلیل احتمال وقوع سیل و آبگرفتگی در نقاط مختلف کشور رویداد داد و گفت: تا کنون به هزار و ۴۸۰ نفر از هموطنان در راههای سیلاب و به همراهرش برف امدادرسانی انجام گرفت.

 به نقل قائم منطقه نیوز، مدیر سازمان امداد و نجات هلال احمر از آماده به همراهش تیم های واکنش سریع تمام هستان ها به دلیل احتمال وقوع سیل و آبگرفتگی در نقاط مختلف کشور رویداد داد و گفت: تا کنون به هزار و ۴۸۰ نفر از هموطنان در راههای سیلاب و به همراهرش برف امدادرسانی انجام گرفت.

مرتضی سلیمی افزود: هم اکنون ۵۷۳ پایگاه امداد و نجات و تمام تیم های واکنش سریع هلال احمر هستان ها در آماده به همراهش هستند.

وی به همراه بیان اینکه وضعیت امدادرسانی در شرایط معقولی قرار دارد، از آقام خوهست پیش از ورود به جاده ها از وضعیت آن اطلاع داشته به همراهشند و خودروهای خود را به وسایل و تجهیزات زمستانی مجهز کنند.

سلیمی گفت: از ۲۳ فروردین تاکنون ۱۵ هستان آذربه همراهیجان شرقی و غربی، اصفهان، ایلام، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی و رضوی، خوزستان، سمنان، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، فارس لرستان و یزد متاثر از سیل و آبگرفتگی بودند که در ۵۳ منطقه و روستا در این هستان ها عملیات امدادرسانی انجام انجام گرفته هست.

مدیر سازمان امداد و نجات هلال احمر به همراه اشاره به اینکه امدادگران جمعیت هلال احمر در این عملیات ها در مجموع به یک هزار و ۴۸۰ تن امدادرسانی انجامند، ادامه داد: در این مدت ۳۳۲ نفر اسکان اضطراری داده انجام گرفتند و آب ۴۶ واحد مسکونی هم تخلیه انجام گرفت.

مدیر سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر همچنین تعداد تیم های حاضر در عملیات سیل و آبگرفتگی در ۱۵ هستان کشور را ۷۹ تیم شامل ۲۵۸ امدادگر عنوان انجام و افزود: طی این عملیات ۲۲ دستگاه خودرو رهاسازی انجام گرفته و ۴۲ دستگاه چادر امدادی، ۷۴۵ تخته پتو، ۱۲۵ موکت تخته، ۶۸۰ کیلوگرم نایلون و ۲۰۵ شعله والور و فانوس هم میان متاثران از سیل و آبگرفتگی توزیع انجام گرفته هست.

سلیمی خاطر نشان انجام: هم اکنون عملیات در هستان‌های ایلام و کهگیلویه و بویراحمد همچنان ادامه دارد.

منبع

مطلب آماده به همراهش برای مقابله به همراه خسارات احتمالی برف در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.