قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

منابع آمریکایی روز چهارشنبه مدعی انجام گرفته‌اند دولت این کشور خرید مواد هسته‌ای از ایران را متوقف می‌کند.

به نقل قائم منطقه نیوز، مقام‌های آمریکایی در گفت‌وگو به همراه یک رسانه این کشور مدعی انجام گرفته‌اند دولت آمریکا به ریهست «دونالد ترامپ»، خرید مواد هسته‌ای از ایران توسط واشنگتن را متوقف انجامه‌ هست.

منابع آگاه به وبگاه واشنگتن‌فری‌بیکن گفته‌اند دولت ترامپ به همراه انجام این کار قصد متوقف انجامن سیهستی را دارد که در دولت «به همراهراک اوبه همراهما»، مدیر‌جمهور سابق آمریکا آغاز انجام گرفت.

دولت اوبه همراهما در اواخر سال ۲۰۱۶ اعلام انجامه بود قصد خریداری ۳۲ تُن آب سنگین از ایران به ارزش ۸.۶ میلیون دلار دارد.

مقام‌های ارانجام گرفت آمریکایی روز چهارشنبه گفته‌اند دولت آمریکا بعد از این وارد اینگونه مبه همراهدلات هسته‌ای به همراه ایران نخواهد انجام گرفت. منابع آمریکایی این اقدام را نوعی تغییر در سیهست واشنگتن به همراه دنبال قطع دسترسی ایران به منابع مالی آمریکا دانسته‌اند.

برخی از منتقدان دولت اوبه همراهما اقدام دولت این کشور در خریداری آب سنگین از ایران را در رهستای کمک واشنگتن به پایتخت برای پایبندی به توافق هسته‌ای ایران و گروه ۱+۵ می‌دانستند.

مقام‌های دولت ترامپ به واشنگتن‌فری‌بیکن گفته‌اند این موضوع را به اطلاع ایران رسانده‌اند که اکنون این پایتخت هست که به تنهایی مسئول هست پایبندی‌اش به توافق هسته‌ای را حفظ کند.

یک نقل کردگوی کاخ سفید گفت: «ایالت متحد قصد خرید آب سنگین از ایران ندارد. ما این را به صآسوده به ایران اعلام انجامه‌ایم که حفظ سقف آب سنگین در برجام، مسئولیت آنها هست.»

منبع

مطلب آمریکا، دیگر از ایران آب سنگین نمی‌خرد در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.