قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

گروه اجتماعی: طرح مصباح‌الهدی (امام‌شناسی) در ایام فاطمیه با هدف آشنایی دانش‌آموزان با سیره زندگی ائمه اطهار(ع) و بخصوص زندگی‌نامه حضرت فاطمه زهرا(س) و افزایش بینش و آگاهی دانش‌آموزان نسبت به موضوع امام‌شناسی در آموزشگاه دخترانه زینبیه شهرستان پلدشت برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) از آذربایجان غربی، امروز ۲۵ بهمن ماه حسین رضایی، معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش پلدشت در این مراسم گفت : معرفی سیره زندگی ائمه اطهار و بخصوص زندگی نامه حضرت فاطمه زهرا (س) درافزایش بینش و توسعه و ترویج فرهنگ اهل بیت عصمت و طهارت(ع) مهم و تاثیر گذار است.
معاون پرورشی و تربیت بدنی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان پلدشت در این مراسم گفت : طرح «مصباح‌الهدی» در راستای توسعه و ترویج فرهنگ اهل بیت عصمت و طهارت(ع) اجرا می شود.
وی با بیان اینکه این طرح در افزايش بصيرت و توانايي دانش آموزان در امور ديني و قرآني موثر است افزود : مهم‌ترین ویژگی این طرح معرفی سیره زندگی ائمه اطهار و بخصوص زندگی نامه حضرت فاطمه زهرا (س) و افزایش بینش و آگاهی دانش آموزان نسبت به موضوع امام شناسی است.
حجت‌الاسلام شعیبی نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پلدشت در این دوره آموزشی ، آشنایی دانش آموزان با زندگی نامه و سیره نظری و عملی ائمه معصومین (ع)را در توسعه، تقویت و تعمیق اعتقادات دینی و ایجاد فضای انس و محبت به اهل بیت و ائمه اطهار(ع) در دانش آموزان وپاسخگویی به مسائل دانش آموزان در موضوعات دینی و مذهبی و مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان را مفید و موثر دانست.

منبع

مطلب اجرای طرح مصباح‌الهدی در مدارس پلدشت در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.