قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

به نقل قائم منطقه نیوز، سازمان هواشناسی در پی پیش‌بینی ورود سامانه به همراهرشی جدید به کشور و آمادگی دستگاه های ذیربط اخطاریه‌ای صادر انجام.

در این اخطاریه آمده هست:

“پیرو اطلاعیه شماره ۱۰۳ در تاریخ دوم اسفند ماه وضعیت هوای مناطق متاثر از سامانه به همراهرشی جدید به شرح زیر پیش‌بینی می‌شود:

روز پنجشنبه سوم اسفندماه به همراهرش به همراهران و برف درهستان‌های خانومجان، جنوب هستان‌های اردبیل، آذربه همراهیجان غربی، آذربه همراهیجان شرقی، به همراهرش به همراهران گاهی به همراه رعد و برق و در ارتفاعات به همراهرش برف همچنین در هستان‌های کرمانشاه، انجامستان، لرستان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، همدان، قزوین، اصفهان، فارس، شمال و شرق خوزستان،کرمان، جنوب یزد، به همراهرش به همراهران گاهی به همراه رعد و برق و در ایلام و برخی مناطق خوزستان وزش به همراهد انجام گرفتید همراه به همراه گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

روز جمعه چهارم اسفند ماه به همراهرش برف و به همراهران در هستان‌های خانومجان، انجامستان، جنوب هستان‌های اردبیل، آذربه همراهیجان شرقی و آذربه همراهیجان غربی به همراهرش به همراهران و در ارتفاعات به همراهرش برف، همچنین در کرمانشاه، همدان، مرکزی، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، لرستان، قزوین، ارتفاعات البرز در هستانهای البرز، پایتخت و سمنان و در هستان‌های گیلان، ایلام، خوزستان، برخی نقاط هستان‌های خراسان رضوی و خراسان جنوبی و شمال سیستان و بلوچستان به همراهرش به همراهران گاهی به همراه رعد و برق خواهیم داشت.

همچنین بر اساس اعلام سازمان هواشناسی روز شنبه پنجم اسفندماه به همراهرش برف و به همراهران در هستان‌های خانومجان، انجامستان، جنوب هستان‌های اردبیل، آذربه همراهیجان شرقی و آذربه همراهیجان غربی همچنین به همراهرش به همراهران و در ارتفاعات به همراهرش برف، در کرمانشاه، همدان، مرکزی، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، لرستان، قزوین، البرز، پایتخت و سمنان، غرب ماخانومدران به همراهرش به همراهران پیش‌بینی می‌شود همچنین در هستان‌های گیلان، قم، اصفهان، کرمان، یزد، شمال هرمزگان، به همراهرش به همراهران همراه به همراه رعد و برق و وزش به همراهد و در هستان‌های ایلام، خوزستان، بومنطقه و فارس به همراهرش تگرگ خواهیم داشت.

در ادامه این اخطاریه آمده هست: به همراه توجه به وزش به همراهد انجام گرفتید در نیمه شرق کشور روز شنبه برای برخی نقاط گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

سازمان هواشناسی همچنین وضعیت جوی ناحیه دنا را طی فردا و پس‌فردا به شرح زیر پیش‌بینی انجامه هست:

“در حال حاضر در ناحیه ابرهای جوششی به همراه ارتفاع پایه ابر حدود ۳۰۰۰پا (۹۱۵ متر) همراه به همراه به همراهرش به همراهران و در ارتفاعات ناحیه به همراهرش برف و به همراه توجه به وزش به همراهد انجام گرفتید همراه به همراه کولاک برف هست. این شرایط تا پایان امروز ادامه خواهد داشت و از اوایل فردا وضعیت هوا به طور موقت بهبود یافته ولی مجددا از بعد از ظهر افزایش ابر (ابرهای سطوح پایین) و به همراهرش به همراهران و برف در ناحیه شروع انجام گرفته که تا اواخر وقت روز جمعه و صبح شنبه ادامه دارد.

این شرایط به تدریج از صبح شنبه در ناحیه تانجام گرفتید انجام گرفته و به همراهرش برف همراه به همراه کولاک برف، مه غلیظ برای ارتفاعات ناحیه پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس مدل‌های هواشناسی و داده‌های رادیو سوند تراز دمای صفر درجه طی امروز و فردا حدود ۷۰۰ میلی به همراهری (۳ کیلومتری از تراز دریا) خواهد بود. کمینه دما منطقه یاسوج صبح فردا ۳ درجه سیلسیوس و زیادینه دما منطقه یاسوج فردا ۱۱ درجه سیلسیوس پیش‌بینی می‌شود.”

منبع

مطلب اخطاریه هواشناسی در پی ورود سامانه به همراهرشی جدید در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.