قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

وزیر دفاع لبنان به همراه اشاره به عملیات امنیتی امروز ارتش در عرسال، تأکید انجام که ارتش لبنان همچنان به راه خود برای ریشه‌کنی تروریسم ادامه می‌دهد.

به نقل قائم منطقه نیوز، «یعقوب الصراف» وزیر دفاع لبنان دربه همراهره عملیات امروز ارتش در اردوگاه‌های آوارگان سوری در عرسال و به همراهزداشت شمار زیادی از تروریست‌های داعش، گفت که ارتش به همراهر دیگر ثابت انجام که سوپاپ اطمینان برای کشور هست.

الصراف در مصاحبه به همراه شبکه المیادین اظهار داشت که ارتش به همراه اجرای عملیات‌های پیانجام گرفتستانه علیه به همراهندهای تروریستی به همراهر دیگر درستی گزینه‌هایی که اتخاذ انجامه هست، ثابت انجام.

وی افزود که نفوذ عاملان انتحاری به داخل اردوگاه‌های آوارگان، اقدامات سریع برای درمان ریشه‌ای مسئله آوارگان را می‌طلبد.

الصراف همچنین تصریح انجام: آنچه امروز رخ داد به همراهعث انجام گرفت که به همراهر دیگر بر حمایت سیاسی تکمیل، ثابت و مطلق از ارتش لبنان تأکید کنیم.

وزیر دفاع لبنان در ادامه بر حمایت از اقدامات ارتش برای مصون‌سازی کشور در برابر نفوذ تروریست‌ها و جلوگیری از بر هم زدن ثبه همراهت کشور تأکید انجام.

وی در ادامه ضمن تأکید بر ادامه راه ارتش برای ریشه‌کنی تروریسم گفت که اجازه نمی‌دهیم تروریسم به یک واقعیت تحمیلی بر ما تبدیل شود و به همراه قدرت به همراه آن مقابله خواهیم انجام.

ارتش لبنان صبح امروز جمعه اعلام انجام که در جریان یورش یک گروه نظامی به اردوگاه‌های عرسال، ۷ نظامی زخمی انجام گرفتند.

شبکه المنار گزارش داد که در بیانیه ارتش لبنان آمده هست که ۵ عامل انتحاری به هنگام یورش یک گروه نظامی به اردوگاه‌های عرسال خود را منفجر انجامند.

منبع

مطلب ارتش به راه خود برای ریشه‌کنی تروریسم ادامه می‌دهد در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.