قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

گروه اجتماعی- مدیرکل تبلیغات اسلامی انجامستان به همراه اشاره به اهمیت رانجام گرفت توسعه فعالیت‌های دینی و فرهنگی در سطح جامعه گفت: ارتقای فعالیت‌های دینی و فرهنگی نیازمند همکاری دستگاه‌ها هست.

به نقل ایکنا از انجامستان، حجت‌الاسلام هوشیاری، نماینده مجمع طلاب قروه و کامیاران در مرکز مدیریت حوزه علمیه قم به همراه حجت‌الاسلام کرمی مدیرکل تبلیغات اسلامی هستان امروز، ۲۶ فروردین ماه در مجتمع فرهنگی نور سنندج دیدار انجامند.
حجت‌الاسلام مختار کرمی، مدیرکل تبلیغات اسلامی هستان انجامستان در این دیدار که به منظور تعاملات مشترک و همکاری افزایش تبلیغات اسلامی نماینده مجمع طلاب روحانیون منطقههای یاد انجام گرفته انجام انجام گرفت، ضمن تبریک فرا رسیدن سال جدید بیان انجام: تبلیغات اسلامی انجامستان در سال گذشته به منظور ارتقای فعالیت‌های فرهنگی و دینی اقدامات گسترده‌ای انجام داده هست.
وی افزود: این نهاد انقلابی سعی دارد در سال جدید نیز به همراه ایجاد تعامل و همکاری به همراه دستگاه‌های فرهنگی زمینه گسترش زیاد از زیاد فعالیت‌ها و همچنین دستیابی به تحقق اهداف را فراهم کند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی هستان انجامستان همچنین به همراه اشاره به نامگذاری شعار سال به همراه عنوان حمایت از کالای ایرانی بیان انجام: تبلیغات اسلامی انجامستان در تمامی فعالیتهای خود برای تحقق شعار سال تلاش خود را به کار خواهد بست.
وی به همراه اشاره به اهمیت رانجام گرفت توسعه فعالیت‌های دینی و فرهنگی در سطح جامعه یادآور انجام گرفت: ارتقای فعالیت‌های دینی و فرهنگی نیازمند همکاری دستگاه‌ها هست.
یادآور می‌شود؛ در این دیدار نماینده مجمع طلاب روحانیون قروه و کامیاران نیز گزارشی از روند فعالیتهای این مجمع و اقدامات انجام انجام گرفته در سال گذشته ارائه داد.
انتهای پیام

منبع

مطلب ارتقای فعالیت‌های دینی و فرهنگی نیازمند همکاری دستگاهها هست در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.