قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

به نقل قائم منطقه نیوز، روخانومامه بریتانیاییTHE SUN گزارشی را دربه همراهره اسرار شگفت‌انگیز و حل نانجام گرفته سال ۲۰۱۷ منتشر انجام.

۱) منطقه شناور اقیانوس آرام: پس از پیدا انجامن یک منطقه قدیمی و پر از سنگ، مرموز و پنهان انجام گرفته، منطقه « نان مدول » در نزدیکی جزیره‌ای دور افتاده در میکرونزی (میکرونزی از سوی غرب به فیلیپین، از جنوب غرب به اندونزی، پاپوآ گینه نو و ملانزی، و از سمت شرق و جنوب شرق به پلی‌نزی محدود می‌شود )، قرار دارد و تا سال ۱۶۲۸ میلادی ( برابر به همراه سال ۱۰۰۷ هجری شمسی ) پایتخت سودیلور مرموز بود.

هنوز از لحاظ مهندسی شگفت‌انگیز هست و مشخص نیست که چرا مرکز اقیانوس ساخته انجام گرفته هست و چرا این مکان به دور از تمدن‌های شناخته انجام گرفته دیگر انتخاب انجام گرفته هست؛ راه ساخت آن و میزان هستفاده از سنگ‌ها هنوز هم برای دانشمندان رمز و راز هست.

۲) سازه‌های غول پیکر کشف انجام گرفته در صحرای سعودی: به همراهستان شناسان حدود ۴۰۰ ساختمان سنگی مرموز که هزاران سال در عربستان سعودی ساخته انجام گرفته‌اند، به نام « گیتس » کشف انجامه‌اند.

« دیوید کندی »، هستاد دانشگاه هسترالیا، گفت: « دروازه‌ها تصادفی نیستند»، آن‌ها از سنگ ساخته انجام گرفته‌اند و به نظر می‌رسد که قدیمی‌ترین سازه‌های ساخته انجام گرفته توسط انسان در جهان بیرونی هست. تا به امروز، زیادی از سؤالات هنوز در اطراف این کشف وجود دارد این سازه‌ها به ۹۰۰۰ سال پیش می‌رسد و توسط قبه همراهیل عشایری برای شکار و کشاورزی هستفاده می‌شود. بر اساس این گزارش، این کشف می‌تواند مقدمه‌ای بر زیادی از اسرارشگفت انگیز عرب به همراهانجام گرفت که هنوز در شن و ماسه نگهداری می‌شوند.

۳) صداها و ارتعاشات اسرارآمیز از زمین: دانشمندان صداهای اسرارآمیز را از عمق زمین کشف انجامه‌اند، اما هنوز از امکان تشخیص یا توضیح و تفسیر آن‌ها فاصله دارند، به صورت حتم دانشمندان در سال ۲۰۱۷ قادر به ضبط این سیگنال‌ها به همراه هستفاده از ابزارهای لرزه‌نگاری در پایین اقیانوس انجام گرفته‌اند.

دانشمندان امیدوارند که بتوانند از لحظه به لحظه آن‌ها ثبت کنند و منبع این لرزش‌های عجیب و غریب را از طریق زمین شناسایی کشف کنند که تا کنون هنوز مبهم هست.

منبع:نوآوران انلاین

منبع

مطلب اسرار شگفت‌انگیز و حل نانجام گرفته‌ای که دانشمندان را در سال ۲۰۱۷ متحیر انجام در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.