قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

گروه اجتماعی: نماینده مازندران در اتاق اصناف کشور گفت: اصناف در آستانه نوروز سعی کنند با مردم و افراد کم بضاعت جامعه همراهی بیشتری داشته باشند.

مجتبی کواکبیان نماینده مازندران در اتاق اصناف کشور در گفت‌و گو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از مازندران گفت: آموزش یکی از مباحث مهم در جامعه است که عموما مغفول مانده و کمتر به آن پرداخته شده است.
وی افزود: در قوانین نظام صنفی به صراحت اشار شده است برای افرادی که بخواهند پروانه کسب را اخذ کنند باید دوره آموزشی شامل قوانین نظام صنفی و احکام شرعی بازار است را طی کنند.
کواکبیان تصریح کرد: در موضوع کسب و کار معاملات، موضوع کم فروشی، گران فروشی اقتیاس شده از احکام مکاسب توسط اساتید تدریس می‌شود.
وی افزود: در پایان هر دوره آزمون برگزار و برای افراد در صورت کسب حد نصاب نمره گواهی صادر می‌شود.
کواکبیان اظهار کرد: یکی از عواملی که موجب شده با وجود آموزش‌های انجام شده تخلفاتی نیز در این قشر دیده شود این است که متاسفانه افرادی که خود مبلغ و اشاعه دهنده این فرهنگ هستند خودشان رعایت نمی‌کنند.
وی افزود: ۲۵ هزار واحد کسب و کار در شهرستان ساری پروانه کسب دارند که بخش عمده آنها از آموزش برخودارند و در قوانین هم تاکید شده بعد از پایان مهلت پروانه کسب برای تمدید آن باید آموزش را لازم را طی کنند.
رئیس اتحادیه آهن و فولاد شهرستان ساری تاکید کرد: با توجه به مشکلات اقتصادی که گریبانگیر بازار نیز است، درخواست داریم در آستانه نوروز سعی شود با مردم و افراد کم بضاعت جامعه همراهی بیشتری داشته باشند.
اصناف با افراد کم بضاعت همراهی بیشتری کنند

منبع

مطلب اصناف با افراد کم بضاعت همراهی بیشتری کنند در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.