قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

به نقل قائم منطقه نیوز به گرازش از پایگاه اینترنتی هیل، هیلاری کلینتون، نامزد سابق دموکرات‌ها در انتخابه همراهت ریهست جمهوری سال ۲۰۱۶ میلادی آمریکا در جریان نقل کردرانی در مراسمی در بمبئی، هند به سوالاتی دربه همراهره روابط میان دونالد ترامپ، مدیر‌جمهور آمریکا به همراه ولادیمیر پوتین، همتای روسی‌اش پاسخ داد.

کلینتون گفت: ترامپ شبه همراههت انجام گرفتیدی به دیکتاتورها دارد. او واقعا رویه و رفتار مستبدانه دیکتاتورها را دوست دارد. ترامپ از قبل نظر موافقی نسبت به دیکتاتورها داشته اما فکر می‌کنم این علاقه نسبت به پوتین و روسیه افزایش هست.

وی در پاسخ به این سوال که آیا روسیه سند و مدرکی علیه ترامپ دارد یا خیر، گفت: خواهیم فهمید، خواهیم فهمید، رد پول را دنبه همراهل کنید.

گزارش انجام گرفته که رابرت مولر، به همراهزرس ویژه رسیدگی به ادعای دخالت روسیه در انتخابه همراهت ریهست جمهوری سال ۲۰۱۶ میلادی با هم به همراه انجام تحقیقات در این خصوص از شاهدان قراردادهای تجاری ترامپ در روسیه نیز به همراهزجویی انجامه هست.

همچنین گزارش انجام گرفته که مولر در حالی بررسی نامه‌ای هست که ترامپ در سال ۲۰۱۳ میلادی برای پوتین نوشته بود و در آن شخصاً پوتین را به شرکت در مراسم انتخاب به همراهنوی شایسته جهان که در مسکو برگزار انجام گرفت، دعوت انجامه بود. این نامه نخستین تلاش مشهود ترامپ برای برقراری روابط شخصی به همراه پوتین هست.

کلینتون در ادامه گفت: به نظر من آمریکا مستحق داشتن ترامپ به عنوان مدیر‌جمهور نیست.

وی همچنین در رابطه به همراه شکستش در انتخابه همراهت ریهست جمهوری سال ۲۰۱۶ میلادی گفت: اگر آقام به دنبه همراهل یک کمپین انتخابه همراهتی شو مانند بودند، شاید به همراهید افزایش آنها را سرگرم می‌انجامم!

کلینتون افزود: من مادری هستم که می‌گویم اسفناجت را بخور! به همراه خوردن اسفناج قوی و بزرگ می‌شوی اما شاید فرد دیگری بگوید تا جایی که شکمت جا داره فست فود و بستنی بخور!

منبع

مطلب اظهارات هیلاری دربه همراهره روابط ترامپ به همراه پوتین؛ در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.