قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

به نقل قائم منطقه نیوز، مدیر کل عتبه همراهت سازمان حج و زیارت از اعزام‌های فوق العاده در ایام و اعیاد رجب و شعبه همراهن رویداد داد و اظهار داشت: خیلی از آقام دوست دارند در این ایام خاص در کنار مزار و مضجع شریف امیرالمومنین و سیدالشهیدان به همراهشند، در همین رهستا تلاش انجامیم اعزام‌های فوق العاده‌ای در نظر بگیریم تا به درخوهست مشتاقان زیارت پاسخ مثبت دهیم.

وی به همراه اشاره به اینکه علاقه مندان به همراهید به همراه مراجعه به دفا‌تر خدمات زیارتی تحت پوشش سازمان حج و زیارت نسبت به ارائه درخوهست اعزام اقدام کنند، در خصوص نرخ اعزام‌‌های هوایی و زمینی گفت: نرخ اعزام هوایی به عتبه همراهت از ۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان تا ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان هست و نرخ زمینی از ۹۸۰ هزار تومان تا ۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان هست.

مدیر کل عتبه همراهت سازمان حج و زیارت به همراه بیان اینکه روزانه ۴ هزار نفر اعزام می‌شوند، گفت: اعزام‌های گروهی حداکثر ۴۰ نفره صورت می‌گیرد و تمامی این گروه‌ها دارای پوشش بیمه‌ای و درمانی و اسکورت برای تامین امنیت‌شان برخوردار هستند.

وی به همراه اشاره به دفا‌تر غیرمجازی که افراد را به عتبه همراهت اعزام می‌کنند و نسبت به رعایت حقوق آنها دقت لازم را رعایت نمی‌‌کنند، گفت: هانجام گرفتار می‌دهیم و اعلام انجامه‌ایم که برخوردهای لازم به همراه آن‌ها صورت بگیرد. در حال‌حاضر ۲ هزار و ۶۰۰ دفتر مجاز و تحت پوشش سازمان و حج و زیارت در کشور وجود دارد که ۶٠٠ دفتر در پایتخت مشغول به فعالیت هست.

جناب آقای گفت: در رهستای حمایت از کالای ایرانی از زائرین محترم تقاضا می‌کنیم سوغات خود را از به همراهزار داخل کشور و به همراه قیمت کاهش و به همراه ضمانت خریداری کنند. قطعا این امر موجب پرهیز از انتقال ارز به خارج از کشور و توسعه و رونق به همراهزار داخلی انجام گرفته و از اهداف اصلی سازمان برای حمایت از کالای ایرانی هست.

منبع

مطلب اعزام فوق العاده زائران به عتبه همراهت در رجب و شعبه همراهن در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.