قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

به نقل قائم منطقه نیوز، بر اساس آمار جدید مرکز ملی بهداشت جهانی، میزان خودکشی در دختران ۱۵ تا ۱۹ ساله  آمریکایی تا ابتدای سال ۲۰۱۶ به به همراهلاترین نرخ خود در دهه‌های اخیر رسیده هست. 

بررسی‌ها نشان داده هست، از سال ۲۰۰۷ به بعد نرخ خودکشی در دختران به همراه افزایش عجیبی روبه‌رو بوده هست؛ در مقایسه به همراه افزایش نرخ خودکشی در دختران مشخص انجام گرفت، نرخ خودکشی در پسران در همین رده سنی ۳۱ درصد افزایش یافته هست. 

سیمون، نویسنده این گزارش و محقق مرکز پیشگیری و کنترل بیماری‌ها در ایالات متحده می‌گوید: «نرخ خودکشی در سالمندان افزایش نیافته هست، اما از ۲۰۰۷ تا ابتدای ۲۰۱۶، نرخ خودکشی در پسران جوان ۳۱ درصد افزایش داشته و در دختران به همراه ۲ برابر افزایش روبه‌رو بوده هست؛ ضمن اینکه در زمان بی‌ثبه همراهتی اقتصادی نرخ خودکشی نیز به همراه رانجام گرفت عجیبی مواجه می‌شود».

این محقق اضافه می‌کند: «ما می‌دانیم که به طور کلی تحقیقات، افزایش میزان خودکشی در میان تمام رده‌های سنی در ایالات متحده آمریکا را نشان می‌دهد».

کارل محقق دانشگاه ایالتی اوهایو اضافه می‌کند: «افزایش نرخ خودکشی بین نوجوانان می‌تواند نتیجه هستعمال مواد مخدر، مصرف الکل، قرارگیری در معرض خشونت، انزوای اجتماعی، درگیری در روابط اجتماعی و احساس عدم حمایت به همراهانجام گرفت».

خودکشی سومین علت مرگ و میر در نوجوانان آمریکایی هست و نوجوانان همجنس‌گرا ۴ برابر زیاد از دیگر نوجوانان به خودکشی یا آسیب به خود فکر می‌کنند. 

پژوهشگران آکادمی ملی علوم آمریکا در جدیدترین گزارش خود اعلام انجامه‌اند، دلایل عمده مرگ زودرس آقام این کشور مصرف انجام گرفتید و بی‌رویه مواد مخدر، الکل و افسردگی‌های مزمن هست که منجر به خودکشی آنها می‌شود.

منبع

مطلب افزایش صعودی نرخ خودکشی در آمریکا در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.