قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

به نقل قائم منطقه نیوز، اقتصاد ایران در سال ۱۳۹۶ دشواری‌هایی را پشت سر گذاشت. در سال‌های ۱۳۹۳، ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ به همراه رانجام گرفت ۳، صفر و ۱۱ درصد به تدریج رکود و رانجام گرفت منفی ۶.۸ درصد به جا مانده از دولت‌های قبل از اقتصاد رخت بربست. به صورت حتم هنوز گره مبه همراهدلات به همراهنکی ناشی از تحریم‌ها به طور تکمیل اقتصاد ایران را رها نانجامه هست. به همراه این وجود بنا بر اعلام به همراهنک مرکزی در شش ماهه اول سال ۱۳۹۶ نیز رانجام گرفت ۴.۵ درصد را تجربه انجامیم. این رقم به صورت حتم ۶.۵ درصد کاهش از سال ۱۳۹۵ بود که برجام اثرات نیکوی در اقتصاد ایران داشت. امروز رییس‌جمهور وعده داد که سال ۱۳۹۷ سال سرمایه‌گذاری، رانجام گرفت، توسعه و عدالت اقتصادی به همراهانجام گرفت. رییس کل به همراهنک مرکزی هم پیش‌بینی انجامه که در سال آینده نرخ تورم تک رقمی به همراهقی ماند.

ادامه چانه‌خانومی برای دستمزد کارگران

بحث و گفت‌وگو برای رسیدن حداقل دستمزد به به همراهلای یک میلیون تومان کماکان ادامه دارد. دیروز جلسه تعیین دستمزد شورای عالی کار به همراه گذشت ۹ تایم مذاکره و رایخانومی به همراهز هم بی‌نتیجه ماند و مذاکرات به بعدازظهر یکشنبه موکول انجام گرفت.  نمایندگان کارفرمایی معتقدند دستمزد سال آینده به همراهید ۱۰ درصد به همراهلا برود و گروه‌های کارگری و دولت می‌گویند به همراهید ۲۰ درصد افزایش پیدا کند. در صورتی که افزایش ۲۰ درصدی حداقل مزد به تصویب شورای عالی کار برسد، از ابتدای سال ۱۳۹۷ دستمزد کارگران به همراه ۱۸۶ هزار تومان افزایش از ۹۳۰ هزار تومان به یک‌میلیون و ۱۱۶ هزار تومان خواهد رسید و چنانچه اعضای شورای عالی کار روی رقم ۱۶ درصد توافق کنند، حداقل دستمزد در سال آینده به همراه ۱۴۸ و ۸۰۰ تومان افزایش به حدود یک‌میلیون و ۱۰۰ هزار تومان خواهد رسید.

جاده‌ها هنوز خلوت هست اما بجنبید!

هرتعداد محدودیت‌های ترافیکی نوروز آغاز انجام گرفته، اما همچنان به همراهر ترافیکی جاده‌ها شرایطی معمولی دارد. اگر قصد مسافرت نوروزی دارید، می‌توانید از جزییات محدودیت جاده‌ها در این رویداد ایسنا مطلع شوید. مرکز مدیریت راه‌ها محدودیت‌های ترافیکی نوروز ۱۳۹۷ را نهایی انجامه هست. این محدودیت‌ها از ۲۴ اسفندماه آغاز انجام گرفته و تا ۱۷ فروردین‌ماه سال ۱۳۹۷ ادامه خواهد داشت. در این مدت عبور موتورسیکلت در تمامی ازادراه‌ها و بزرگراه‌ها و محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه و سایر محورهایی که ضرورت ایجاب می‌کند، ممنوع خواهد بود. همچنین در تمامی محورهای برون منطقهی ممنوعیت و محدودیت‌های ترافیکی برای تریلر و کامیون‌ها اعلام می‌شود و تنها به همراه مجوز پلیس راه عبور و مرور ماشین‌های سنگین حامل مواد سوختی و فاسد انجام گرفتنی هستثنا خواهد بود. امروز هم‌چنین اعلام انجام گرفت پنج محور رامیان به شاهرود، شمشک به دیزین، گنجنامه به تویسرکان، سی‌دشوار به نورآبه همراهد و پونل به خلخال به دلیل شرایط جوی مسدود هستند.

احتمال افزایش درآمدهای نفتی ایران

برآورد کارشناسان بین‌المللی این هست که آرامش فعلی به همراهزار جهانی نفت، در واقع آرامش قبل  از توفان هست و افزایش تقاضا یک جایی خودش را نشان می‌دهد و منجر به رانجام گرفت قیمت می‌شود. به همراه این حساب ممکن هست درآمدهای نفتی ایران نیز به همراهلا برود. هم‌اکنون چین و هند به تنهایی ۱.۱ میلیون بشکه در روز نفت می گیرند. در این بین، ذخایر نفت به مدد توافق کاهش تولید اوپک، به میزان چشمگیری کاهش یافته هست. در بخش عرضه نیز نگرانیهایی وجود دارد. افزایش تولید نفت شیل ممکن هست قیمت نفت را دچار ریزش کند. به همراهید صبر کنیم و ببینم آینده چه می‌شود؛ چون هیچ کارشناسی نمی‌تواند پیش‌بینی دقیقی از قیمت نفت در سال آینده داشته به همراهانجام گرفت.

تالار شیشه‌ای”مات” هست

قیمت سهام در تالار شیشه‌ای به دلیل فشار عرضه دچار افت انجام گرفته هست. از سوی دیگر  بورس پایتخت در حالی آخرین یکشنبه سال ۱۳۹۶ را پشت سر گذاشت که موضوعاتی مانند تحریم‌ها، برجام و نرخ دلار بر معاملات به همراهزار سهام سایه دارد و زیادی از معامله گران به همراهزار سرمایه منتظرند تا به همراه روشن انجام گرفتن این موضوعات برای سرمایه‌گذاری خود تصمیم‌گیری کنند. به صورت حتم به دلیل افت قیمت اسمی سهام به همراهنک صادرات که به نصف رسیده، نوسان‌گیران برای این خرید آن صف کشیده‌اند. امروز شاخص کل به همراهزده نقدی و قیمتی ۲۴۲ واحد رانجام گرفت انجام و به رقم ۹۵ هزار و ۸۱۹ واحدی رسید. شاخص کل هم‌وخانوم نیز به همراه ۸۱ واحد رانجام گرفت عدد ۱۷ هزار و ۱۴۹ واحدی را تجربه انجام. شاخص آزاد شناور پس از ۴۰۲ واحد رانجام گرفت رقم ۱۰۲ هزار و ۴۱۹ را تجربه انجام و شاخص به همراهزار اول و دوم ۲۱۱ و ۳۰۹ واحد افزایش یافتند.

تلگرام کودکان هم می‌آید

دولت در نظر دارد بخشی از تلگرام را معقول کودکان ارایه کند. این رویداد را خسرو سلجوقی – عضو هیئت عامل سازمان فناوری اطلاعات – به ایسنا اعلام انجامه و گفته در رهستای سند توسعه خدمات فضای مجازی برای کودکان، قرار هست سامانه‌ای در بستر تلگرام پیاده‌سازی شود. او در توضیح این اپلیکیشن گفته طریقه کارانجام خاص این اپراتورهای اینترنت کودکان به این شکل هست که در سیم‌کارت‌های این اپراتورها یک اپلیکیشنی وجود دارد که کودک به همراه هستفاده از آن می‌تواند به فضای معقولی برای خود وارد شود.

منبع

مطلب امید به اقتصاد ۹۷ در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.