قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

گروه سیاسی: معاون اول رئیس‌جمهور با بیان اینکه ايران علاقمند است با كشورهاي حاشيه خليج فارس رابطه برادرانه خوبي داشته باشد، گفت: متأسفانه برخي از آنها اشتباهاتي دارند و گاهي دنباله‌رو سياست‌هاي آمريكا هستند.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، اسحاق جهانگيري، پيش از ظهر امروز، سه‌شنبه ۱۹ بهمن، در مراسم افتتاح بخش گاز نيروگاه سيكل تركيبي بهبهان با تبريك سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي اظهار کرد: يكي از ظلم‌هاي بزرگ در حق مردم و مسئولان ايران اتهامات بي‌اساسي است كه مي‌گويند ايران حامي تروريسم است و براساس اين اتهام دروغ، تحريم و فشار عليه ملت ايران وضع مي‌كنند.
معاون اول رئيس جمهور مردم ايران را مردمي تمدن‌ساز و با فرهنگ توصيف كرد و گفت: بعنوان نمونه شهرستان بهبهان نماد بارز تمدن است كه چند هزار سال قدمت دارد.
وي با بيان اينكه ملت ايران از تمام فشارها و تحريم‌ها با سربلندي بيرون آمده و راه پيشرفت و تحقق آرمان‌هاي امام را در پيش گرفته اظهار کرد: يكي از رسالت‌هاي اصلي دولت اين است كه فضاي سرمايه‌گذاري و توليد را در كشور فراهم كند تا دغدغه مردم براي بيكاري جوانان مرتفع شود.
جهانگيري لازمه فراهم شدن فضاي توليد و سرمايه گذاري را انسجام و همدلي در كشور دانست و افزود: اين فضا در سايه رهبري و هدايت‌هاي مقام معظم رهبري فراهم مي‌شود و هر كس با هر تفكر و گرايشي مي‌تواند براي حل مشكلات كشور فعاليت كند.
معاون اول رئيس جمهور در ادامه با يادآوري اينكه پس از پيروزي انقلاب اسلامي براي احداث واحدهاي كوچك صنعتي نيازمند دانش و توان خارجي بوديم افزود: امروز خوشبختانه نيروگاه‌ها و پالايشگاه‌هاي بزرگ توسط فرزندان ايران و با اتكا به توان داخلي ساخته مي‌شود و اگرچه ممكن است برخي از تجهيزات از خارج وارد شود اما كار اصلي طراحي و احداث نيروگاه‌ها در داخل كشور انجام مي شود و حتي ايران به برخي مناقصه‌هاي بين‌المللي براي احداث نيروگاه در كشورهاي ديگر نيز اقدام كرده است.
وي حضور بخش خصوصي در احداث نيروگاه‌ها را پراهميت خواند و گفت: امروز بخش خصوصي سرمايه‌گذاري وسيعي در احداث نيروگاه در كشور انجام داده است.
دكتر جهانگيري با تاكيد بر اينكه بايد بتوانيم نقش پررنگ‌تري در تأمين انرژي و برق كشورهاي اطراف ايفا كنيم، خاطرنشان كرد: ايران علاقمند است با كشورهاي حاشيه خليج فارس رابطه برادرانه خوبي داشته باشد اما متأسفانه برخي از آنها اشتباهاتي دارند و گاهي دنباله‌رو سياست‌هاي آمريكا هستند.
معاون اول رئيس‌جمهور استان خوزستان را پيشتاز در همه بخش‌ها از جمله بخش كشاورزي برشمرد و گفت: كشاورزي استان خوزستان مي‌تواند جهش بزرگي در اقتصاد ايران بوجود آورد.

منبع

مطلب ایران علاقه‌مند به داشتن روابط برادرانه با کشورهای حاشیه خلیج فارس است در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.