قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

گروه فرهنگی ـ فرمانده سپاه فجر فارس به همراه بیان اینکه برخی از اقداماتی که در حوزه هنر در سطح هستان از سوی برخی از دستگاه‌ها اجرا می‌شوند، زیبنده حرم سوم اهل بیت(ع) نیست، تأکید انجام که جهت هستمرار پلن‌های هنری اسلامی تلاش خواهیم انجام.

به نقل ایکنا از فارس، سردار سید هاشم غیاثی، فرمانده سپاه فجر فارس شامگاه پنج‌شنبه، ۳ اسفندماه در حاشیه اکران نمایش تعداد رسانه‌ای «خاتون آب و آیینه» در شیراز گفت: اعتقاد ما این هست که یکی از برجستگی‌های هستان فارس و منطقه شیراز حوزه هنر هست.
وی افزود: متأسفانه مشاهده می‌کنیم برخی از اقداماتی که در حوزه هنر در سطح هستان از طرفی برخی از دستگاه‌ها انجام می‌شود، زیبنده حرم سوم اهل بیت(ع) نیست، لذا ما پیش‌بینی انجامیم در طول سال پلن‌هایی را اجرا کنیم که هم فاخر و وزین بوده و هم شأن آقام ولایت‌مدار را دارا به همراهانجام گرفت.
غیاثی ادامه داد: در این رهستا در اوایل سال جاری نمایش تعداد رسانه «فصل شیدایی» را پیش‌بینی انجامیم که حدود ۱۵۰ هزار نفر در ۱۳ شب برای تماشای این نمایش حضور پیدا انجامند و اکنون نیز نمایش «خاتون آب و آیینه» مرتبط به همراه حضرت زهرا(س) پیش‌بینی انجامیم.
فرمانده سپاه فجر فارس هستقبه همراهل از نمایش «خاتون آب و آیینه» زیاد نیکو توصیف انجام و گفت: ما این پلن‌ها را همواره به همراه همین دنبال در جهت ترویج و توسعه فرهنگ فاطمی و ارزش‌های اسلامی هستمرار خواهیم داد.
انتهای پیام

منبع

مطلب برخی از پلن‌های هنری زیبنده حرم سوم نیست/ تلاش جهت هستمرار پلن‌های هنری اسلامی در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.