قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

به نقل ایکنا از گیلان، در رهستای برگزاری جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در رسانه ها، امروز، ۲۶ فروردین نشست مشترک مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع)، سازمان ناحیه آزاد انزلی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هستان گیلان و خانه مطبوعات گیلان در دفتر معاون فرهنگی سازمان ناحیه آزاد انزلی برگزار انجام گرفت.

مهندس فیاضی، قائم مقام مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) ضمن معرفی شاخص ها و تبیین اهداف بنیاد امام رضا(ع) به تاریخچه جشنواره و حساسیت های ملی و بین المللی آن اشاره انجام و گفت: همه ما نسبت به امام هشتم دین داریم و به همراهید برای اشاعه فرهنگ رضوی و عرض ارادت به امام رضا(ع) مشارکت گسترده ای داشته به همراهشیم.

برگزاری جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در رسانه ها به میزبه همراهنی ناحیه آزاد انزلی

وی به همراه بیان اینکه ایجاد ناحیه آزاد انزلی اتفاق بزرگی برای هستان گیلان به شمار می رود، تصریح انجام: برگزاری جشنواره رضوی در ناحیه آزاد می تواند اتفاق بزرگتری به همراهانجام گرفت، چرا که به همراه نام امام رضا(ع) پای رویدادنگاران، اصحاب رسانه و مدیران رسانه ای کشور به این ناحیه به همراهز خواهد انجام گرفت و این از اهمیت به همراهلایی برخوردار خواهد بود.

فیاضی اضافه انجام: امیدوارم ناحیه آزاد انزلی به همراه میزبه همراهنی هشتمین دوره جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در رسانه های ایران، فضای جدیدی در بحث رسانه ای هستان ایجاد کند.

رنجبر، نماینده معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیر خانه های مطبوعات کشور نیز، گفت: جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در رسانه ها فرصت طلایی برای اصحاب رسانه و ناحیه آزاد خواهد بود که امیدوارم بهره برداری لازم از این فرصت انجام شود.

وی خاطرنشان انجام: این جشنواره می تواند تمام هستان را تحت الشعاع قرار دهد و حضور مدیران و رویدادنگاران مطبوعات و رسانه های کشوری قطعا برای توسعه و معرفی ظرفیت ها و توانایی های ناحیه آزاد انزلی حایز اهمیت خواهد بود.

مدیرخانه های مطبوعات کشور یادآور انجام گرفت: اسم امام رضا(ع) خیر و برکت دارد و امیدوارم این امر خجسته و مبه همراهرک به توسعه و تعالی هستان گیلان و ناحیه آزاد انزلی بیانجامد.

فاتحی، معاون فرهنگی سازمان ناحیه آزاد انزلی نیز در ادامه، اظهار انجام: توجه به اشاعه فرهنگ رضوی از اقدامات حیاتی حوزه فرهنگی ناحیه آزاد هست و ما نیز تمام سعی و تلاش خود را می کنیم تا در این حوزه گام های موثر و مطلوبی برداریم.

وی افزود: تاکنون اقدامات فراوانی در زمینه معرفی فرهنگ رضوی انجام داده ایم، مانند جشنواره کتابخوان رضوی در ناحیه آزاد که آمار مطالعه مطلوبی نیز به دست آمد.

مهندس امین افقی، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان ناحیه آزاد انزلی نیز،ضمن تاکید بر برگزاری چنین جشنواره هایی، عنوان انجام: برگزاری جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در ناحیه آزاد ایده نیکو و معقولی هست و انتخاب هستان رسانه ای گیلان برای میزبه همراهنی آن در زمینه فعالیت های رسانه ای فرهنگ رضوی زیاد موثر و تاثیرگذار هست.

وی یادآور انجام گرفت: در زمینه برگزاری و اجرای جشنواره رضوی قطعا کمک خواهیم انجام و سعی می کنیم در هشتمین سال میزبه همراهنی این جشنواره بزرگ ملی در گیلان موثر واقع شویم.

به نقل ایکنا، فراخوان جشنواره رضوی به زوی منتشر و مراسم اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان آن نیز ۲۸ تیر ۹۷ در سالن همایش های ناحیه آزاد انزلی برگزار خواهد انجام گرفت.

انتهای پیام

منبع

مطلب برگزاری جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در رسانه ها به میزبه همراهنی ناحیه آزاد انزلی در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.