قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

دیدار تیم های پرسپولیس پایتخت و گسترش فولاد تبریز

 

به نقل قائم منطقه نیوز، افشین پیروانی پس از پیروزی ۳ بر صفر تیمش برابر نسف قارشی ازبکستان گفت: به همراهزی روان و نیکوی ارائه دادیم و توانستیم به یک پیروزی دلچسب دست پیدا کنیم به صورت حتم نسف قارشی هم تیم نیکوی بود ولی توان مقابله به همراه تیم بزرگ و هماهنگ پرسپولیس را نداشت.

وی در خصوص عدم هستقبه همراهل هواداران از این دیدار گفت: به دلیل وسط هفته بودن این به همراهزی و هم اینکه هواداران می دانستند نسف قارشی حریف سردشواری برای پرسپولیس نخواهد بود هستقبه همراهل زیادی نانجام گرفته بود.

وی در خصوص تمدید قرارداد به همراهزیکنان پرسپولیس هم گفت: همه به همراهزیکنان به پرسپولیس عشق می ورخانومد و مطمئن به همراهشید در آینده نزدیک همه تمدید خواهند انجام زیرا می دانند پرسپولیس بزرگ هست  و نیاز به به همراهزیکنان بزرگ دارد. بنابراین همه آنها به همراه تمام توانشان برای پرسپولیس به همراهزی خواهند انجام.

پیروانی در خصوص وضعیت شجاع خلیل زاده هم افزود: ابروی این به همراهزیکن شکاف انجام گرفتید برداشت و برای مداوا راهی بیمارستان انجام گرفت.

سرپرست تیم پرسپولیس در خصوص تشویق علی کریمی هم گفت: او به همراهزیکن بزرگی هست و از افتخارت پرسپولیس هست و یکی از بهترین افتخارات آسیا بوده هست.

وی در پاسخ به این سئوال که چرا مسلمان در این دیدار حضور نداشت، خاطرنشان انجام: او هیچ مشکلی به همراه کادر فنی نداشته و اینکه او چرا به همراهزی نانجام به مسائل فنی و سرمربی مربوط هست و من نمی توان جوابگو به همراهشم.

پیروانی در پاسخ به این پرسش که آیا مسلمان به همراه پرسپولیس تمدید نخواهد انجام و قرار هست به یک تیم خارجی بپیوندد، گفت: شما از کجا می دانید که او تمدید نخواهد انجام. تعداد تن از به همراهزیکنان پرسپولیس پیشنهاد دارند ولی ما تلاش می کنیم همه آنها را حفظ انجامه و برای لیگ قهرمانان و فصل آینده لیگ برتر پرقدرت ظاهر انجام گرفته و به همراهز هم بدنبه همراهل قهرمانی به همراهشیم.

سرپرست تیم پرسپولیس در پایان و در خصوص حواشی این روزها برای علی کریمی و فدراسیون فوتبه همراهل هستفاده هست گفت: در این مورد صحبتی ندارم و نمی توانم در این خصوص نظر بدهم.

منبع

مطلب به همراهزیکنان قراردادشان را تمدید می‌کنند/ به همراهزی نانجامن مسلمان فنی هست در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.