قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

گروه اجتماعی: مدیر پلیس راهور خراسان رضوی به همراه بیان اینکه در معقولت‌های خاص به همراه توجه به تهدید‌هایی که وجود دارد، دغدغه نیروی انتظامی، تسهیل هستفاده از وسایل نقلیه عمومی به منظور ایجاد امنیت برای آقام هست، گفت: با هم به همراه دهه پایانی صفر و سالروز شهادت امام رضا(ع) به همراهلاترین عملیات ترافیکی در مشهد را داریم.

علیرضا حاجی‌زاده، مدیر پلیس راهور خراسان رضوی در گفت‌وگو به همراه رویدادگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان رضوی گفت: سن حوادث رانندگی از نوجوانی و کودکی به سمت میان‌سالی و کهن‌سالی رفته هست.
وی ابراز انجام: بر این اساس، هم‌اکنون کارشناسان ما در مساجد و حوزه‌ها، قوانینی که به سلامت و ایمنی آقام کمک می‌کند را تعلیم می‌دهند.
مدیر‌ پلیس راهور خراسان رضوی افزود: هستفاده از تجهیزات الکترونیک نیز در دستور کار پلیس قرار دارد و اعتقاد ما این هست که پلیس راهور به‌ عنوان کار ایجابی به صورت مستقیم و رودررو به همراهید کم‌تر به همراه آقام در ارتبه همراهط به همراهانجام گرفت؛ برای مثال در کار‌های خدماتی به صورت سیستمی خدمت به آقام انجام شود.
وی به همراه اشاره به اینکه «در ۲۸ صفر به همراهلاترین عملیات ترافیکی در کل کشور را بر عهده داریم»، گفت: در معقولت‌های خاص و به همراه توجه به تهدید‌هایی که وجود دارد، دغدغه نیروی انتظامی این هست که وسایل نقلیه عمومی را تسهیل کنیم تا آقام در امنیت لازم به همراهشند.
حاجی‌زاده به همراه اشاره به اینکه در مثلث ترافیک تعلیم در راس هرم قرار دارد، عنوان انجام: اجرای قوانین و مقررات در میانه هرم و مهندسی ترافیک در پایین این هرم قرار دارد که دو حوزه امداد و نجات و مشارکت‌های آقامی در این بخش کمرنگ هست.
مدیر پلیس راهور خراسان رضوی بیان انجام: در بخش تعلیم، مبه همراهحث لازم توسط اساتید روانشناس نیز در بحث تکنیک‌های رفتاری به نیروها و پرسنل پلیس راهور ارائه انجام گرفته هست.
وی در خصوص عدم همکاری برخی از قانون شکنان تصریح انجام: زیادی افراد آشفتگی و عدم رعایت قوانین را از چشم عابران می‌بینند، در حالیکه ضمن اجرای قوانین به همراهید فرهنگ‌سازی در این زمینه صورت پذیرد.
مدیر پلیس راهور خراسان رضوی به همراه بیان اینکه اعتقادی به قانون گریزی ندارم افزود: نمی شود صرف اینکه ۱۰ درصد آقام قوانین را رعایت نمی‌کنند، بگوییم همه قانون گریز هستند.

منبع

مطلب به همراهلاترین عملیات ترافیکی مشهد در دهه آخر صفر در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.