قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

گروه اجتماعی: امام جمعه منطقهستان زاهدان گفت: شیعه به همراه دو به همراهل سرخ شهادت که برگرفته از عاشورهست و به همراهل سبز انتظار، اوج می‌گیرد و عروج می‌یابد؛ عاشورا روح غیرت، عزت و ایثار را جان می‌دهد و مفهوم انتظار نیز به همراهر امید و اندیشه مدیریت آینده را در بر دارد.

به نقل رویدادگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از سیستان و بلوچستان، آیت‌الله عبه همراهسعلی سلیمانی، امام جمعه منطقهستان زاهدان در خطبه‌های نماز جمعه، ۷ مهرماه، گفت: قیام کربلا ماندگارترین قیام در تاریخ بشریت هست؛ حاکمان ظلم در دوره‌های مختلفی سعی انجامند گرد فراموشی بر این واقعه بزرگ بپاشند، اما هیچگاه موفق نانجام گرفتند.

امام جمعه منطقهستان زاهدان ادامه داد: قیام کربلا همانند یک بنای عظیم هست که هیچ قدرتی نمی‌تواند به آن تجاوز کند و هر ساله می‌بینیم بر خیل مشتاقان و شیفتگان حسینی افزوده می‌شود.

وی بیان انجام: شیعه به همراه دو به همراهل سرخ شهادت که برگرفته از عاشورهست و به همراهل سبز انتظار، اوج می‌گیرد و عروج می‌یابد؛ عاشورا روح غیرت، عزت و ایثار را جان می‌دهد و مفهوم انتظار نیز به همراهر امید و اندیشه مدیریت آینده را در بر دارد.

آیت‌الله سلیمانی افزود: وقتی دشمنان اسلام از حذف انجامن قیام عاشورا از تاریخ و اذهان بشری ناامید انجام گرفتند، روی به تحریف آن آوردند. سعی می‌کنند محتوای آن را عوض کنند و آن را به خرافات آلوده کنند.

وی بیان انجام: به همراهید مراقبت انجام تا عزاداری ابه همراهعبدالله(ع) در چارچوب موازین شرعی انجام شود و تحریفات و خرافات، واقعیت را به حاشیه نبرد؛ عاشورا سرشار از ارزش‌ههست و مبلغان دینی به همراهید در این ایام سعی کنند مفهوم شهادت و فلسفه واقعی قیام عاشورا را برای جامعه بیان کنند.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان افزود: همانگونه که امام حسین(ع) به فرخانومدشان فرمودند «خون من از جوشش نخواهد افتاد تا آنکه خداوند مهدی (عج) را برانگیزد» در دعای ندبه نیز به همراهلاترین محافظ برای خون امام حسین (ع) حضرت بقیه الله هست؛ ان‌شاء الله آن نهالی که به دست مبه همراهرک ابه همراهعبدالله(ع) کاشته انجام گرفت، به دست حضرت ولی‌عصر(عج) ثمر خواهد داد.

منبع

مطلب به همراهل سرخ عاشورا و به همراهل سبز انتظار؛ دو به همراهل شیعه برای عروج در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.