قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

گروه اجتماعی: بیست و چهارمین یادواره سردار شهید مهدی زین‌الدین و ۶ هزار شهید هستان قم امشب ۲۷ آبه همراهن در جوار گلزار شهیدانی قم برگزار انجام گرفت.

به نقل رویدادگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از قم در این مراسم که به همراه نقل کردرانی سردار محمدرضا نقدی معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران همراه بود، احمد امیرآبه همراهدی عضو هیئت مدیره مجلس شورای اسلامی، سید مهدی صادقی هستاندار قم و سردار فضلی، سید جواد هاشمی مدیرکل بنیاد شهید هستان قم و جمعی از خانواده های شهیدان و روحانیون و آقام شهیدپرور قم حضور داشتند.

گفتنی هست آغاز این یادواره که هم زمان به همراه شب شهادت امام رضا(ع) برگزار انجام گرفت، همراه به همراه اقامه نماز جماعت به امامت آیت الله نوری همدانی مرجع تقلید شیعیان بود.

در حاشیه این یادواره مادر شهید زین الدین به همراه اشاره به خانومدگی این شهید شاخص هستان قم عنوان انجام: وی در سن ۲۲ سالگی فرماندهی عملیات را عهده دار انجام گرفت و در مدت ۵ سال شبه همراهنه روز در جبهه های حق بر علیه به همراهطل می جنگید و از کشورش دفاع می انجام، ما نیز در پشت جبهه همراهیشان می انجامیم.

وی تصریح انجام: وی از کودکی نبوغ و هستعداد ی به همراهلایی در درس خواندن داشت و در احساس مسئولیت و احترام نسبت به والدین و مشارکت در منزل زبه همراهن زد بود.

مادر شهید زین الدین بیان انجام: شهید زین الدین در جریان انقلاب در کنار پدر به توزیع اعلامیه می پرداخت و وقتی مغازه حاج آقا سنگری برای مبه همراهرزه به همراه شاه انجام گرفته بود، شهید زین الدین به شجاعت در این راه قدم برمی داشت.

وی اظهار داشت: حضور در نماز جماعت از ویژگی های حیاتی شهید بود و زیادی از هم رزمان خود را به نماز اول وقت تشویق می انجام.

این مادر شهید گفت: وی در دوران دبیرستان گرایش‌های سیاسی پیدا انجام و به همراه آیت الله مدنی روابط نزدیکی داشت و به همراه اینکه رتبه نیکوی را در کنکور به دست آورد به واسطه همراهی به همراه پدر در مبه همراهرزات، دست از تحصیل برداشت.

وی عنوان انجام: شهید مهدی زین الدین در ۲۷ آبه همراهن ۱۳۶۳ همراه به همراه برادرش به منظور شناسایی ناحیه ای از کرمانشاه به سوی سردشت در حال حرکت بود که به همراه گروه‌های مسلح جدایی طلب درگیر و به شهادت رسید.

مادر شهید زین الدین خاطرنشان انجام: خوهسته شهیدان ایستادگی در راه ارزشها هست ما هیچ گاه شهیدان را از یاد نخواهیم برد.

وی بیان انجام: دشمن از طریق فضای مجازی و به همراه ابزارهای مختلف در صدد انحراف جوانان هست مبه همراهدا از ارزش های انقلابی و اسلامی به واسطه تبلیغات سوء دشمنان غافل شویم.

لازم به ذکر هست مداحی شالبه همراهفان، اجرای یک آیتم نمایشی و رونمایی از کتاب شعر ۳۰ نفر از شهیدانی هستان قم و جلد نخست از عملانجام لشکر علی بن ابیطالب(ع) در جنگ تحمیلی از جمله پلن های این یادواره بود.

منبع

مطلب بیست و چهارمین یادواره شهید زین‌الدین و ۶ هزار شهید هستان قم برگزار انجام گرفت در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.