قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

جورج سوروس’ میلیاردر آمریکایی و رئیس ‘بنیاد جامعه باز’ گفت: نمی توان پیش بینی کرد که ترامپ چگونه اقدامات خود را جامه عمل می پوشاند و همین امر موجب خواهد شد تا بازار های جهانی تضعیف شود.

به گزارش قائم شهر نیوز، جورج سوروس’ میلیاردر آمریکایی و رئیس ‘بنیاد جامعه باز’ گفت: نمی توان پیش بینی کرد که ترامپ چگونه اقدامات خود را جامه عمل می پوشاند و همین امر موجب خواهد شد تا بازار های جهانی تضعیف شود.

 سوروس پنجشنبه شب با بیان این مطلب، افزود : تسهیل قوانین تجاری و کاهش مالیات دو انگیزه اصلی هواداران وی برای انتخاب او بود، اما اکنون و با توجه به درگیری های او با کنگره آمریکا، بی ثباتی در صحنه اقتصادی دوباره سر بر خواهد آورد که همین امر منجر به اتفاقات غیرقابل پیش بینی خواهد شد.

سوروس در ادامه تاکید کرد: بی ثباتی، دشمن سرمایه گذاری بلندمدت است و من بر این باورم که وضعیت بازار در دوران ترامپ خیلی مطلوب نخواهد بود.

 

جورج سوروس رئیس بنیاد سوروس ،رئیس ‘بنیاد جامعه باز’ و مولف چندین کتاب درباره مسائل مالی و کتاب ‘تراژدی اتحادیه اروپا’ است.

وی در پی پیروزی ترامپ در انتخابات آمریکا در اواخر آبان ماه با سایر لیبرال های ثروتمند آمریکا که دهها میلیون دلار برای پیروزی هیلاری کلینتون در انتخابات آمریکا هزینه کردند، در جلسه سه روزه ای در واشنگتن راه های مقابله با ترامپ را بررسی کرد.

سوروس که در سالهای اخیر تا حدی از کمک های مالی مرتبط با مبارزات انتخاباتی فاصله گرفته بود، در سال ۲۰۱۶ حدود ۲۵ میلیون دلار به کلینتون و سایر نامزدهای دموکرات کمک کرد. 

وی بندرت در نشست های ‘ائتلاف دموکراتیک’ شرکت می کند اما این بار و صبح سه شنبه در این گردهمایی سخنرانی کرد و این امر نشان می دهد.

منبع

مطلب ترامپ غیرقابل پیش بینی است در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.