قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

به نقل قائم منطقه نیوز، مدیر پلیس پایتخت گفت: ۳۰ درصد جرایم کشور در پایتخت رخ می دهد و ۸۰ درصد نیروهای کلانتری در حوزه عملیاتی بکار گرفته می‌شوند.

سردار حسین رحیمی مدیر پلیس پایتخت در مراسم معارفه مدیر پلیس پیشگیری پایتخت، به همراه اشاره به اینکه ۳۰ درصد جرایم کشور در پایتخت رخ می‌دهد، اظهار انجام: اجرای طرح رعد در منطقه پایتخت، نقطه تغییر در عمل و اجرا برای پلیس پیشگیری هست، بر همین اساس مدیریت انتظامی پایتخت زیاد حیاتی و راهبردی هست.

وی به ویژگی‌های جایگاه ریهست پلیس پیشگیری پایتخت اشاره و بیان انجام: آنچه مد نظر هست، سلامت، آگاهی، اشرافیت نیکو به منطقه پایتخت و نیز وضعیت کلانتری‌ها و معضلات آنان هست.

مدیر پلیس پایتخت به همراه تاکید بر فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر تغییر در کلانتری‌ها، ادامه داد: به همراهید توجه ویژه‌ای به این موضوع داشته به همراهشیم.

وی به پلن پلیس پایتخت در پایتخت اشاره و خاطر نشان انجام: اولین پلن تغییر در کلانتری‌ها هست که به همراهید در این رابطه همت افزایشی داشته به همراهشیم، چراکه اصلی‌ترین مساله در نیروی انتظامی به همراهلاخص کلانتری‌ها سلامت و صحت عمل هست، چون مجموعه کارکنان کلانتری به همراهید به همراه ناهنجاری‌ها برخورد کنند و لازم هست نیرو‌ها به همراه صداقت و رفتار‌های صحیح به ایفای نقش بپرداخانومد.

این مقام ارانجام گرفتانتظامی، دومین پلن پلیس پایتخت را حرکت در راه فلسفه وجودی تشکیل کلانتری‌ها برشآقا و گفت: پیشگیری از وقوع جرایم، کشف جرم و دستگیری مجرمان از وظایف اصلی ضابطان قضائی هست.

سردار رحیمی، یکی دیگر از پلن‌های این پلیس را تکریم اربه همراهب رجوع عنوان و تصریح انجام: پلیس می‌تواند همچون یک معلم اخلاق عمل کند و علاوه بر ارائه خدمات انتظامی به اربه همراهب رجوع، نحوه برخورد اخلاقی را مد نظر قرار دهد.

وی، چهارمین پلن پلیس پایتخت را اجرای درست و دقیق مأموریت‌ها در زمان اعلام رویداد به اپراتور مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، بیان و خاطرنشان انجام: هنگامی که رویدادی از سوی اپراتور به واحد‌های انتظامی اعلام می‌شود تمامی واحد‌های مرتبط به همراهید وارد عمل شوند تا ماموریت‌ها به درستی انجام شود، چراکه کاهش فاصله وقوع جرم به همراه کشف جرم رابطه‌ای مستقیم دارد.

این مقام ارانجام گرفت انتظامی، آخرین پلن پلیس پایتخت بزرگ را اهتمام جدی به نظم و انضبه همراهط در کلانتری‌ها اعلام انجام و گفت: انضبه همراهط محوری، عملیات و اطلاعات محوری و نیز کشف محوری؛ سه رکن اساسی در مأموریت‌های پلیس هست که به همراهید در کلانتری‌ها مد نظر قرار گیرد.

وی تصریح انجام: ۸۰ درصد نیرو‌های کلانتری‌ها به همراهید در حوزه‌های عملیاتی به کارگیری شوند تا در پیشگیری از وقوع جرم و دستگیری مجرمان به نحوی شایسته عمل کنیم.

مدیر پلیس پایتخت در خاتمه به همراه اشاره به تغییر در مرکز ۱۱۰ کلانتری‌ها، گفت: تغییر در مرکز ۱۱۰ کلانتری‌ها به زودی آغاز می‌شود تا رسیدگی به امور منطقهوندان سریع‌تر انجام شود.

منبع

مطلب تعداد درصد جرایم کشور در پایتخت رخ می‌دهد؟ در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.