قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

گروه جامعه: مدیر عامل موسسه خیریه مدرسه‌ساز جامعه یاوری فرهنگی، به همراه اشاره به شکل‌گیری الگوی جدیدی از فعالیت خیرین در حوزه تعلیم و پرورش از توزیع بی‌سابقه یک میلیون و هشت صدهزار بسته لوازم التحریر در سراسر کشور رویداد داد.

به نقل رویدادگزارش بین‌المللی قرآن (ایکنا)، رضا درمان، مدیر عامل موسسه خیریه مدرسه ساز جامعه یاوری فرهنگی گفت: برای اولین به همراهر در پروژه مشترکی به همراه مشارکت یک سازمان انتفاعی خصوصی یعنی به همراهنک آینده، یک سازمان آقام نهاد (جامعه یاوری) و یک دستگاه دولتی یعنی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس، یک تیم اجرایی توانست پروژه خیریه ملی را به سرانجام برساند.

مدیر عامل موسسه خیریه مدرسه‌ساز جامعه یاوری فرهنگی ادامه داد: موضوع حمایت آقام در نقش خیرین سال‌ها هست که مورد توجه قرار دارد اما این نوع تعامل مشترک بی‌سابقه بود که طی آن به همراهنک آینده در تعامل به همراه موسسه جامعه یاوری فرهنگی توانست به همراه توزیع یک میلیون و هشت صد هزار (۱٫۸۰۰٫۰۰۰) بسته لوازم التحریر در میان دانش‌آموزان مقطع ابتدایی در مناطق کم‌برخوردار سراسر کشور به یک رکورد جدید در حوزۀ کمک به دانش‌آموزان دست پیدا کند.

به گفته درمان آمار دانش‌آموزان مقطع ابتدایی در کل کشور حدود هفت میلیون نفر هست و به عبه همراهرتی تقریبه همراه ۲۰% از دانش آموزان مقطع ابتدایی کشور امسال در طرح امید آینده لوازم التحریر دریافت انجامه‌اند.

درمان به همراه اشاره به ساخت هشت مدرسه و یک ورزشگاه تعداد منظوره در طرح امید آینده در کنار توزیع این بسته‌های لوازم التحریر، افزود: در مرحله نخست که در مهرماه به انجام رسید تعداد شانزده هستان کشور که عمدتاً افزایشین نیاز در آنها بوده هست تحت پوشش قرار گرفت. در مرحله دوم اما تمام سی و یک هستان کشور تحت پوشش توزیع این لوازم التحریر قرار گرفت. به عبه همراهرتی این لوازم التحریر بدون هستثنا در تمام هستان‌ها توزیع انجام گرفته هست. در این توزیع سعی انجامیم تا دانش‌آموزان مناطق عشایری، حاشیه‌نشین‌ها در منطقههای بزرگ و نیز روستاهای دورافتاده مورد توجه ویژه قرار گیرند.

مدیر عامل مؤسسه خیریه مدرسه‌ساز جامعه یاوری فرهنگی به همراه اشاره به اینکه در هر دو مرحله اجرای این پروژه، هماهنگی و تعامل نزدیکی به همراه سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس داشته‌ایم، گفت: این سازمان متولی ساخت مدارس در سراسر کشور بوده و شبکه گسترده‌ای در تمام هستان‌ها، منطقهستان‌ها و بخش‌ها دارد  که در این پروژه و سایر پروژه‌های خیرین صد درصد به همراه ما همکاری می‌کنند.

درمان در خاتمه تاکید انجام: در این پروژه تعداد نکته زیاد حیاتی وجود دارد که به همراهید به آنها توجه شود. اول اینکه لوازم التحریر توزیع انجام گرفته در این پروژه تماماً تولید داخل هستند و این موضوع زیاد حیاتیی هست که به این پروژه ابعاد ویژه‌ای را می‌بخانجام گرفت.  دوم اینکه یک به همراهنک به عنوان یک موسسه تجاری در قالب مسئولیت‌های تجاری خود دست به طراحی و اجرای این پروژه زده هست. لذا امیدوارم طراحی و اجرای طرح امید آینده بتواند الگویی برای سایر موسسات مشابه انجام گرفته و موجبه همراهت جریان‌سازی در جامعه را فراهم آورد.

منبع

مطلب توزیع یک میلیون و ۸۰۰ هزار بسته لوازم التحریر در مدارس کل کشور در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.