قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

به نقل قائم منطقه نیوز، علیرضا رحیمی در مطلبی در کانال تلگرامی‌اش به عنوان «چرا هستیضاح ربیعی ناکام ماند؟» دربه همراهره دلایل رای منفی مجلس به هستیضاح ربیعی توضیح‌هاتی به شرح زیر داد.

هستیضاح علی ربیعی علیرغم فضاسازی سنگین تعداد ماهه در مجلس و دولت و رسانه‌ها نتوانسب حد نصاب رای عدم اعتماد نمایندگان را کسب کند.

به نظر می‌رسد دلائل مدیریتی و حقوقی مخالفان هم در ارائه مستندات و هم در بیان مطالب از هستحکام و قوت لازم برخودار نبود.

تلاش مخالفان در ایجاد جو احساسی علیه وزیر مبتنی بر اطلاعات غیرمتقن بود که همان هم به همراه یک توضیح عادی وزیر رنگ به همراهخت.

تلاش برای اثبه همراهت انتساب دروغ و نفاق به وزیر با هم به همراه نسبت‌های بی‌مستند در به همراهج‌دهی برای مدیریت هستیضاح نتیجه منفی علیه مخالفان در صحن بجا گذاشت.

صرفنظر از نسبت‌هایی که به طور مستقیم یا غیرمستقیم به برخی اشخاص و صنوف به ویژه رویدادنگاران به همراه نام یا بی‌نام داده انجام گرفت به دلیل فقدان پشتوانه لازم در ارائه ادله لازم و متقابل توضیحات رسای وزیر در دفاع، چنین ادعاها و نسبت‌هایی مقبول نیفتاد.

تصمیم فراکسیون امید در مخالفت به همراه هستیضاح در دقائق قبل از شروع جلسه علنی علیرغم میدان‌داری برخی اعضای فراکسیون که بطور فردی متقاضی هستیضاح بودند در فرآیند نهایی هستیضاح اثرگذار بود.

دفاع ساده و توضیحات پراکنده جناب آقا ربیعی و عذرخواهی صریح وی به همراهبت حوادثی که به طور سازمانی به مدیریت کلان تحت وزارتش مربوط می‌شود خصوصا در ۲۰ دقیقه مرحله پایانی در رأی نمایندگان به طور مستقیم اثرگذار بود.

دفاع جناب آقا ربیعی از مدیران ارانجام گرفت وزارتخانه که حاکی از رد قوی شبهات مطرح انجام گرفته بود نکته مثبتی در صآسوده لهجه وی تلقی گردید.

هستیضاح ربیعی و فرآیندی که طی انجام گرفت نشان داد کلید زدن هستیضاح بدون تهیه و ارائه مستندات حقوقی و مدیریتی و افراط در بهره‌گیری از فضای رسانه‌ای و تحریک افکار عمومی به بهانه نتیجه نگرفتن از سوال رسمی از وزیر، نه تنها نتیجه بخش نیست بلکه ظرفیت هستیضاح را نیز از ماهیت نظارتی و اثربخش به وضعیت عادی و بی‌ثمر تنزل می‌دهد.

منبع

مطلب توضیحات رحیمی دربه همراهره دلیل مخالفت مجلس به همراه هستیضاح ربیعی در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.