قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

به نقل قائم منطقه نیوز، سید عبه همراهس صالحی عصر امروز در دیدار به همراه آیت‌الله رضا هستادی عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه که در موسسه کتاب‌شناسی شیعه انجام انجام گرفت، به همراه اشاره به اینکه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در قوه مجریه نقش کانونی را بر عهده دارد، اظهار انجام: این وزارتخانه مادر نظام جمهوری اسلامی تلقی می‌شود چرا که در حوزه‌های مختلف رسالت‌های حیاتیی برای این مجموعه تعریف انجام گرفته هست.

وی اضافه انجام: حوزه فرهنگ به عنوان حوزه اصلی هویتی جامعه اسلامی ایرانی اهمیت اساسی داشته و دارد و ایران اسلامی نیز به همراه فرهنگ و مفاخر فرهنگی شناخته می‌شود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه تاکید بر اینکه بزرگانی و شخصیت‌های زیادی در ایران اسلامی متولد انجام گرفته و رانجام گرفت یافته‌اند، تصریح انجام: در چهار دهه پس از انقلاب به همراه وجود اینکه فرهنگ در کانون شعارها بوده هست اما در برخی پلن ریزی‌ها دقیق عمل نانجامه به همین علت نیازمند به همراهخانومگری و به همراهزخوانی در شیوه‌ها و روش‌های فرهنگی هستیم.

وی به همراه بیان اینکه در حوزه‌های مرتبط به همراه دین رسالت‌های مشخصی بر عهده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گذاشته انجام گرفته هست، عنوان انجام: این وزارتخانه تعامل به همراه حوزه را به صورت ویژه دنبه همراهل می‌کند تا بتواند فعال‌سازی ظرفیت‌های موجود در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و حوزه را رقم بخانومد.

صالحی به همراه اشاره به اینکه جامعه در خطر فاصله گرفتن از دین هست، مطرح انجام: عرضه نگاه عامیانه و سطحی‌نگرانه از دین یکی دیگر از خطراتی هست که جامعه را مورد تاثیر قرار می‌دهد.

منبع

مطلب جامعه در خطر فاصله گرفتن از دین هست در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.