قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

گروه فرهنگی: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی هستاندار یزد گفت: پیوند جشنواره‌های فرهنگی، هنری به همراه نام امام رضا (ع) فرصت مغتنمی هست تا کودکان و نوجوانان در کنار پرداختن به امور هنری به همراه راه ائمه اطهار آشنا شوند و در راه خانومدگی خود بکار گیرند.

به نقل رویدادگزاری بین‌المللی قرآنی(ایکنا) از یزد، محمدعلی طالبی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی هستاندار یزد صبح امروز در اختتامیه پانزدهمین جشنواره رضوی کودک و نوجوان که در سالن شهید عبه همراهسپور برق ناحیه‌ای یزد برگزار انجام گرفت اظهار انجام: برگزاری چنین جشنواره‌هایی به همراهعث شکوفایی خلاقیت ها و هستعدادها در کودکان و نوجوان می شود و فرصتی برای آنها فراهم می کند که به همراه پرورش خلاقیت‌ها و شکوفایی هستعدادهای خود بتوانند در آینده مسئولیت جامعه را در سطح هستان و کشور بر عهده بگیرند.
طالبی افزود: پیوند جشنواره‌های فرهنگی، هنری به همراه نام امام رضا (ع) فرصت مغتنمی هست تا کودکان و نوجوانان ما در کنار پرداختن به امور هنری به همراه راه ائمه اطهار آشنا شوند و در راه خانومدگی خود به‌ کار گیرند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی هستاندار یزد تصریح انجام: امروز به برکت حضور علی‌بن موسی‌الرضا (ع) رانجام گرفت چشمگیری در سطح جشنواره‌های علمی و هنری به وجود آمده که امیدواریم این روند ادامه پیدا کند.

منبع

مطلب «جشنواره‌ رضوی»؛ فرصتی برای آشنایی کودکان و نوجوانان به همراه سیره ائمه اطهار در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.