قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

به گزارش قائم شهر نیوز، اسحاق جهانگیری در حاشیه مراسم جشن جهانی نوروز افزود: حتی اگر نقض برجام هم نباشد امریکایی ها بدانند با این روش ها هیچ فشاری به ما وارد نمی شود و فقط اعتبار امریکا در فضای بین المللی از بین می رود.


وی اظهار امیدواری کرد به فضل الهی، ایران با اقتصاد و سیاست هایی که در این زمینه در پیش گرفته است روز به روز به سمت مقاوم شدن حرکت کند.

جهانگیری افزود: در مقابل بزرگ تر از این مسائل هم جمهوری اسلامی ایران تاب می آورد و ملت ایران هم با انسجام و وحدت از سیاست های دولت حمایت خواهد کرد.

بررسی پیام نوروزی رهبر انقلاب در جلسه هیئت دولت

معاون اول رئیس جمهور از بررسی موضوع پیام نوروزی مقام معظم رهبری در جلسه بعد از ظهر هیئت دولت خبر داد.

آقای جهانگیری با اشاره به پیام مقام معظم رهبری درخصوص تولید و اشتغال خاطرنشان کرد: سیاست های اقتصاد مقاومتی از سیاست های اساسی پیشرفت اقتصادی کشور است که دولت آن را در پیش گرفته و در سال گذشته توفیقات خوبی در زمینه رشد، تورم و ایجاد اشتغال داشتیم.

وی گفت: لازمه ایجاد اشتغال، سرمایه گذاری و تولید مناسب است و باید ببینیم سرمایه گذاری با چه مشکلات و موانعی رو به روست و چگونه آن را رشد بدهیم.

جهانگیری افزود: در زمینه تولید در داخل نیازمند بررسی دقیق هستیم صرف اینکه بگوییم از تولید داخل حمایت می کنیم، حمایت شکل نمی گیرد و حتما تولید داخل مفید است و هم بایدکیفیت خوبی داشته باشد و هم باید از قیمت خوبی  برخوردار باشد و لازمه آن سیاست گذاری دقیق است که ما امروز اولین جلسه هیئت دولت را بعد از ظهر برگزار می کنیم که دستور اصلی آن موضوع پیام نوروزی مقام معظم رهبری است.

وی همچنین در خصوص تشکیل جلسه اقتصاد مقاومتی گفت: هفته آینده جلسه سیاست های اقتصاد مقاومتی را برگزار و به صورت دقیق گزارش آن را به مردم ارائه می کنیم.

منبع

مطلب جهانگیری: عکس العمل مناسب به امریکایی ها نشان خواهیم داد در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.