قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس به همراه انتقاد از اینکه به دلیل نبود متولی مشخص در کشور آمار اعتیاد و معتادان متجاهر روز به روز در حال افزایش هست، گفت: وزیر مبه همراهرزه به همراه مواد مخدر تعیین شود.

 به نقل قائم منطقه نیوز، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس به همراه انتقاد از اینکه به دلیل نبود متولی مشخص در کشور آمار اعتیاد و معتادان متجاهر روز به روز در حال افزایش هست، گفت: وزیر مبه همراهرزه به همراه مواد مخدر تعیین شود.

رسول خضری به همراه بیان اینکه درمان و به همراهزگشت معتادان به جامعه به همراهید مورد توجه قرار گیرد، گفت: حل مشکلات اجتماعی معتادان نیاز به سال ها تلاش و کار دارد.

نماینده آقام سردشت و پیرانمنطقه در مجلس شورای اسلامی، به همراه بیان اینکه دو نوع اعتیاد داریم، افزود: یک نوع اعتیاد فیزیکی داریم که ۲۴ تایمه می توان بدن را از سموم پاک انجام و دیگری اعتیاد روانی هست که درمان آن بین یک تا دو سال زمان می برد و به طور قطع برای پیشگیری از به همراهزگشت به اعتیاد به همراهید اشتغال و حمایت های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی از معتادان مورد توجه قرار گیرد.

وی به همراه بیان اینکه مبه همراهرزه به همراه اعتیاد و حل مشکلات معتادان نیاز به تشکیل وزارت خانه ای عریض و طویل دارد و به هیچ وجه در توان وزارت خانه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی و کشور نیست، تصریح انجام: به همراهید تمامی دستگاه ها در این رابطه به صورت هماهنگ عمل کنند.

این نماینده آقام در مجلس دهم، به همراه بیان اینکه فضای لازم برای نگهداری از معتادان متجاهر وجود ندارد، تصریح انجام: پایتخت ۱۰ هزار معتاد متجاهر دارد که ۱۰ درصد از آنان را خانومان تشکیل می دهند اما متاسفانه همچنان فضای معقول برای نگهداری از آنها وجود ندارد؛ ستاد مبه همراهرزه به همراه مواد مخدر، وزارت کشور، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان بهزیستی، نیروی انتظامی در مورد جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر شرح وظایفی دارد که به همراهید به آن عمل کنند.

نماینده آقام سردشت و پیرانمنطقه در مجلس دهم، میزان موفقیت درمان اعتیاد در دنیا را کاهش از ۷ درصد دانست و گفت: زیاد از ۹۳ درصد افراد بعد از ترک به سمت مصرف مواد مخدر به همراهزمی گردند این در حالی هست که در این کشورها شغل، بحث های روانشناسی، حمایت های فرهنگ و اجتماعی از معتادان در دستور کار قرار می گیرد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، به همراه انتقاد از اینکه به دلیل نبود متولی مشخص در کشور آمار اعتیاد و معتادان متجاهر روز به روز در حال افزایش هست، تصریح انجام: ۲۵ کشور در دنیا درگیر مواد مخدر هست که دو کشور وزیر مبه همراهرزه به همراه مواد مخدر دارند چرا ایران که از نظر مصرف مواد مخدر مقام اول در دنیا را دارد نبه همراهید وزیر مبه همراهرزه به همراه مواد مخدر داشته به همراهانجام گرفت در این رابطه نیاز هست وزیر مبه همراهرزه به همراه مواد مخدر تعیین شود.

منبع

مطلب خانومدگی ۱۰ هزار معتاد متجاهر در پایتخت در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.