قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

گروه معارف: مدیر عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی البرز حضرت زینب(س) را الگوی تمام عیار به همراهنوان مسلمان دانست و گفت: خانوم مسلمان به الگوی وارداتی نیاز ندارد.

حجت‌الاسلام هادی شکری، مدیر عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی البرز در گفت وگو به همراه رویدادگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از البرز، به همراه تبریک فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت زینب(س) اظهار انجام اظهارانجام: خانوم مسلمان نیاز به الگوی وارداتی ندارد و به همراهنوان مسلمان الگویی چون حضرت زینب(س) دارد که به همراه تاسی از منش و اخلاق این به همراهنوی بزرگوار می‌تواند خانومدگی سرشار از آرامش داشته به همراهانجام گرفت.
وی افزود: حضرت زینب(س) در تمام زمینه‌ها الگو هستند و حضور فعال ایشان در جامعه نشان می‌دهد که یک به همراهنوی مسلمان می‌تواند در همه عرصه‌ها حضوری فعال داشته به همراهانجام گرفت.
این مسئول بیان انجام: حضرت زینب(س)بزرگ پرستار کربلا و اسوه پرهیزگاری، صبر و هستقامت هست، بزرگ به همراهنویی که به همراه شهامت و شجاعت پرچم پرافتخار نهضت عاشورا را برافراشته نگاه داشت و تسلی بخش آلام به همراهزماندگان قیام کربلا انجام گرفت.
شکری بیان انجام: حضرت زینب(س) در کربلا به پرستاری و مراقبت از امام سجاد(ع) و دیگر خاندان اهل بیت(ع) که در جبهه نبرد مجروح انجام گرفته بودند پرداخت و ضمن انجام رسالت حیاتی خویش از ترویج اسلام و برملا ساختن حقایق کربلا غافل نانجام گرفت.
مدیر عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی البرز، صفا و مهرورزی، خردورزی، تربیت فرخانومدان شجاع و مجاهد، شهامت در مواضع، فصاحت در نقل کرد، توجه به رسالت‌های اجتماعی، تدبیر و مدیریت در شرایط بحرانی، انجام تکالیف مستحبی و ولایت‌مداری را از خصوصیات به همراهرز حضرت زینب(س) عنوان انجام و گفت: به همراهنوانی که می‌خواهند حضرت زینب(س) را الگوی خویش قرار دهند، به همراهید ابتدا آن حضرت را بشناسند و سپس به همراه شناخت تکمیل، سیره ایشان را سر لوحه خانومدگی خویش قرار دهند تا خانومدگی سالم و به همراه سعادتی داشته به همراهشند.

 

منبع

مطلب خانوم مسلمان به الگوی وارداتی نیاز ندارد در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.