قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

در حالی چند سایت خبری، مدعی تجاوز ۱۱ مرد به یک کودک کار ۱۵ ساله و قتل وی در شهرستان پردیس شده بودند که فرمانده انتظامی این شهرستان، چنین خبری را جعلی و کذب خواند و گفت: علی‌رغم ادعای مذکور گزارشی از کشف جسد و تجاوز به پلیس، اعلام نشده است.

 به گزارش قائم شهر نیوز، صبح امروز خبری عجیب بر روی خروجی سایت رکنا مبنی بر «تجاوز ۱۱ کارگر افغان به یک نوجوان ۱۵ ساله در شهرستان پردیس و پیدا شدن جسد وی در زیر زمین یک ساختمان نیمه‌کاره»، قرار گرفت؛ خبری که پس از انتشار آن، به سرعت در سایت‌های خبری دیگر منعکس شد و افکار عمومی را جریحه‌دار کرد.

بر این اساس، پیگیری‌ها از منابع انتظامی و قضایی نشان داد که این خبر صحت ندارد و سرهنگ حسن‌وند فرمانده انتظامی شهرستان پردیس با تکذیب این خبر گفت: این خبر به هیچ وجه صحت ندارد و اصلاً گزارشی از کشف جسد و یا تجاوز به نوجوان در محدوده استحفاظی این شهرستان در اختیار پلیس قرار نگرفته است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به انعکاس گسترده این خبر و جریحه‌دار شدن افکار عمومی از این خبر کذب، پلیس حق پیگیری قضایی نسبت به انتشار این خبر جعلی را برای خود محفوظ می‌داند.

این سایت خبری در مطلب منتشر شده مدعی شده بود که شامگاه شنبه ۱۱ مرد افغان یک کودک سبزی فروش را ربوده و در زیرزمین ساختمانی نیمه کاره مورد تعرض قرار داده بودند که جسد این کودک توسط یکی از شهروندان پردیس کشف شده و به اطلاع ماموران پلیس رسیده است.

منبع

مطلب خبر تجاوز و قتل کودک کار پردیسی کذب است در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.