قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

امروز یکی از کاندیداهای شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش در نشست خبری با خبرنگاران در تشریح برنامه های خود برای شورای شهر گفت: با توجه به سابقه‌ای که دارم برای انجام وظیفه از وزارتخانه خداحافظی کردم چرا که احساس می‌کردم در حوزه شهری مثمرثمرتر هستم.

به گزارشقائم شهر نیوز، سید مناف هاشمی ضمن بیان توانایی های خود در امور مدیریتی و اجرایی شهر تهران از برنامه نجات تهران که به همراه همکاران سابق خود در شهرداری تهیه نموده است رونمایی کرد.

وی همچنین ادامه داد: در کسوت معاونت وزیر ورزش نیز تمام تلاش خود را برای حل بحران های مالی همچون تسویه پاداش های ورزشکاران و قهرمان ملی نموده است.

وی افزود: در خصوص تسهیل حمل و نقل عمومی،کاهش آلودگی تهران، و جلوگیری از تردد خودروهای تک سرنشین نیز برنامه هایی برای این کلان شهر دارد.

وی که مدت ها در کسوت مدیر کل درآمد شهرداری خدمت می نموده است در خصوص درآمدزایی در شهرداری ها گفت:بنده به درآمدزایی پایدار معتقدم یعنی در آمدی که سالم ،پاک بوده و مسیرش قابل ردیابی و برای مردم قابل رصد باشد.

سید مناف هاشمی با اشاره به سابقه ۲۳ ساله خود در حوزه شهرداری گفت: با توجه به سابقه‌ای که دارم برای انجام وظیفه از وزارتخانه خداحافظی کردم چرا که احساس می‌کردم در حوزه شهری مثمرثمرتر هستم.

ایشان همچنین از تلاش های خود در شهرداری تنکابن گفت:من در زمان اشتغال در شهرداری تنکابن اقدام به افتتاح و راه اندازی بازیافت از مبدا برای نخستین بار نمودم.

وی ادامه داد: متاسفانه در گذشته ای نه چندان دور ۸۰ درصد کارها در شهرداری ها با رابطه انجام می شد که بنده به این موضوع اعتقادی ندارم بلکه باید ۱۰۰ درصد امور با شایستگی و از طریق مزایده انجام شود.

سید مناف هاشمی با اشاره به سابقه ۲۳ ساله خود در حوزه شهرداری گفت:من درآمدهای شهرداری را از کمتر از ۱۰۰۰ میلیارد تومان به بالای ۱۲ هزار میلیارد تومان رساندم که البته تماما درآمدهای قائم شهر نیوز و پایدار بود.

منبع

مطلب درحوزه شهری مثمرثمرتر هستم در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.