قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

فعالیت های قرآنی: دستورالعمل اجرایی چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۹۶ به سراسر کشور ابلاغ شد و بر اساس این دستورالعمل اطلاع‌رسانی و تبلیغات مسابقات در سطح استان‌ها ثبت نام مرحله شهرستانی از ۱۲ بهمن تا ۲۰ فروردین ماه ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) از آذربایجان غربی ، دستورالعمل اجرایی چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم جهت برگزاری در سال ۹۶ ابلاغ شد.

در این دستورالعمل علاوه بر اعلام زمانبندی برگزاری این دوره از مسابقات، جدول معرفی مسابقات و رشته‌ها، زمان برگزاری مسابقات در بخش بانوان و آقایان، شرایط شرکت در مسابقات، ضوابط اجرایی رشته ها، مراحل و محتوای مسابقات و جشنواره ، سهمیه بندی استانی و جدول معافیت‌های مرحله‌ای رتبه‌داران تشریح شده است.

بر اساس این دستورالعمل اطلاع‌رسانی و تبلیغات مسابقات در سطح استان‌ها ثبت نام مرحله شهرستانی  از ۱۲ بهمن تا ۲۰ فروردین ماه ادامه دارد. مرحله شهرستانی نیز در بازه زمانی ۲۰فروردین ماه تا ۳۱ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود و مرحله استانی نیز ۱۰ تیرماه آغاز می‌شود و به مرور تا ۱۲ مرداد ماه پایان خواهد یافت.

همچنین در این دستور العمل شیوه نامه اجرایی مسابقات رشته‌‌های حفظ ۵، ۱۰، ۲۰ و کل قرآن کریم، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، رشته های معارفی حفظ موضوعی قرآن،‌حفظ و معارف احادیث، تفسیر قرآن کریم، رشته های جشنواره ای دعاخوانی، همسرایی و همخوانی قرآن کریم، اذان، مقطع خوانی گروهی قرآن کریم همسرایی دو یا چند زبانه،‌ آثار کوتاه رسانه ای و انشاد انفرادی تشریح شده است.

 بر اساس این گزارش در پایان این دستورالعمل نیز نحوه ثبت نام در این مسابقات نیز اعلام شده است، بر همین اساس ثبت نام برای حضور در این مسابقات از دو  راه سایت رسمی مسابقات قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران به نشانی www.quraniran.ir و یا مراجعه حضوری به ادارت اوقاف و امور خیریه سراسر کشور صورت می‌گیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و به سایت رسمی مسابقات قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران مراجعه فرمایید.

به گزارش ایکنا، استان آذربایجان غربی میزبان مرحله نهایی( کشوری ) چلهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم خواهدبود .

منبع

مطلب دستورالعمل چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم کشورابلاغ شد در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.