قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

گروه اجتماعی: مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به این‌که جلسات قرآنی، شهدای مدافع حرم را می‌سازد، اظهارکرد: باید سبک زندگی قرآنی را در جامعه نهادینه کنیم.

به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) از لرستان، حجت‎الاسلام سعید مهدوی‌امین، مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان در مراسم یادواره شهدای قرآنی لرستان که امروز پنج‌شنبه، ۱۴ بهمن در سالن همایش‌های سازمان جهاد کشاورزی لرستان برگزار شد، گفت: شهدای قرآنی تلاوت‌کنندگان الهی بودند که به تعبیر آیه ۱۲۱ سوره بقره با این مضمون «الَّذِينَ آتَيْنَاهُمُ الْكِتَابَ يَتْلُونَهُ حَقَّ تِلاَوَتِهِ أُوْلَئِكَ يُؤْمِنُونَ بِهِ وَمن يَكْفُرْ بِهِ فَأُوْلَئِكَ هُمُ الْخَاسِرُونَ» کسانی هستند که کتاب به آنها اعطا شده است.
وی افزود: شهدای قرآنی در خدمت قرآن و عمل‌کننده و خدمتگزار قرآن و نیروی تربیت شده در مکتب قرآن هستند.
مهدوی‌امین ادامه داد: خانواده شهدای قرآنی معرفی کننده‌ی قرآن هستند و با تربیت فرزندان و شهدای قرآنی، الگوی آحاد جامعه هستند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به این‌که جلسات  قرآنی، شهدای مدافع حرم را می‌سازد، تصریح کرد: باید سبک زندگی قرآنی را در جامعه نهادینه کنیم.
وی با اشاره به این‌که یادواره شهدا از تیر ماه امسال شروع به کار کرد، افزود: چهار کمیته وظیفه برگزاری یادواره شهدای قرآنی را بر عهده داشتند این در حالی‌است که بیش از ۱۵ دستگاه در برگزاری این همایش همکاری کردند.

منبع

مطلب سبک زندگی قرآنی در جامعه نهادینه شود در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.