قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

حجت الاسلام میرتاج الدینی گفت: شرط آقای قالیباف برای حضور در انتخابات این است که اصولگرایان روی ایشان اجماع کامل کنند و همه طیف‌های اصولگرایی از ایشان حمایت کنند.

شرط قالیباف برای انتخابات؛ فقط اجماع
به گزارش قائم شهر نیوز، خلاصه ای از گفت و گوی آرمان با حجت‌الاسلام سید محمدرضا میرتاج‌الدینی معاون پارلمانی دولت احمدی‌نژاد و نماینده مردم تبریز در مجلس هفتم و هشتم بوده است. 

 بدون شک یکی از مبانی اصلی انقلاب اسلامی استکبار ستیزی و مبارزه با استکبار جهانی است. این در حالی است که روحیه استکبار ستیزی آقای روحانی نسبت به گذشته کمرنگ‌تر شده و ایشان مواضع دیگری در این زمینه پیدا کرده‌اند. 

 از هم‌اکنون نمی‌توان عنوان کرد که جریان اصولگرایی فاقد گزینه رای آوری است. این در حالی است که شرایط آقای روحانی مانند چهار سال گذشته نیست که ایشان فقط نسبت به سیاست‌های دولت گذشته انتقاد کند و شعار بدهد.

 

 اگر ما با همان منطق آقای روحانی به رشد اقتصادی نگاه کنیم متوجه می‌شویم که رشد۶ درصدی که آقای روحانی مطرح می‌کند هنوز برای مردم محسوس نیست و در زندگی مردم تاثیر نداشته است. به همین دلیل آقای روحانی نسبت به این مسائل باید در انتخابات آینده به مردم پاسخ بدهد.

 آقای روحانی باید در سال۹۶ به مردم توضیح دهد که چرا با نهایی شدن برجام همچنان تحریم‌های ایران در زمینه‌های مختلف باقی مانده است. هنوزهیچ کدام از بانک‌های تاثیرگذار خارجی ارتباط بانکی خود را ایران فعال نکرده است و ما در زمینه مراودات بین‌المللی بانکی خود با مشکلات جدی مواجه هستیم. 

این احتمال وجود دارد که آقای روحانی نخستین رئیس‌جمهور چهار ساله ایران باشد. درباره آقای قالیباف نیز باید عنوان کنم شرط آقای قالیباف برای حضور در انتخابات این است که اصولگرایان روی ایشان اجماع کامل کنند و همه طیف‌های اصولگرایی از ایشان حمایت کنند. بدون شک آقای قالیباف تنها در چنین شرایطی ریسک حضور در انتخابات را خواهد پذیرفت و در انتخابات شرکت خواهد کرد.

بنده مدت زیادی است که با آقای احمدی‌نژاد ارتباط ندارم و اطلاع دقیق ندارم که دیدگاه ایشان در این زمینه چیست. با این وجود به صورت طبیعی هنگامی که یک جریان سیاسی در حال برنامه‌ریزی برای حضور در انتخابات است تلاش می‌کند به صورت جبهه‌ای و جمعی حرکت کند و زیاد بر افراد تاکید نمی‌کند. در کار گروهی و جمعی نیز کسانی که تمایل دارند کار جمعی و گروهی صورت بگیرد به جمع می‌پیوندند و در این زمینه همراهی می‌کنند و کسانی که چنین تمایلی ندارند راه دیگری را در پیش می‌گیرند که در نوع خود نیز قابل احترام است.

منبع

مطلب شرط قالیباف برای انتخابات؛ فقط اجماع در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.