قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان با وجود شکست مقابل فولاد خوزستان تأکید کرد، تیمش مشکل فنی ندارد.

به گزارش قائم شهر نیوز، رضا مهاجری پس از دیدار تیمش مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: بارها و بارها بازیکنان ما در موقعیت گلزنی قرار گرفتند، اما در نیمه دوم روی یک لحظه غفلت گل خوردیم. بازی را خودتان دیدید و باید بگویم تیم ما مشکل فنی ندارد.

وی در ادامه افزود: وقتی بازیکنان ما یک موقعیت دو به تک با دروازه‌بان را از دست می‌دهند نشان می‌دهد که تمرکز لازم را ندارند. اگر دل‌مان واقعاً به حال پدیده می‌‌سوزد باید صبورتر باشیم و اجازه دهیم مدیریتی که می‌تواند در مواقع حساس پاسخگو باشد، در مورد این مسائل تصمیم‌گیری کند. من به موقع حرف‌هایم را می‌زنم. البته به من می‌گویند فعلاً صحبت نکن. با این اوصاف شرمنده شما (خبرنگاران) شدم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان همچنین تصریح کرد: بچه‌ها خیلی تلاش کردند، اما خبرهایی که شنیدند و تماس‌هایی که گرفته می‌شود باعث شد که بازیکنان تمرکز لازم را نداشته باشند و در این دو بازی موفق نباشیم. بالاخره این شیطنت‌ها کار دست ما داد.

مهاجری ادامه داد: با تماس‌هایی که بازیکنان گرفته می‌شود، آنها تمرکز خود را از دست می‌دهند. با این حال تلاش می‌کنیم تیم را به آرامش برسانیم. در این چند هفته اتفاقات عجیبی برای ما رخ داد. اینکه تا پریروز به دنبال این بودند که قرارداد مظلومی را ثبت کنند چه معنایی دارد؟!

وی در واکنش به اینکه گفته می‌شود هادی برگی‌زر، مدیرعامل پیشین باشگاه پدیده با نظر خود اقدام به جذب بازیکنان کرده است، گفت: من باید لیست جذب بازیکن بدهم یا مدیرعامل باشگاه؟!

سرمربی تیم فوتبال پدیده در مورد شعارهایی که هواداران این تیم علیه او دادند، خاطر نشان کرد: تماشاگران از این باخت ناراحت هستند و حق هم دارند. سعی می‌کنیم در آینده جبران کنیم. برخی هم متأسفانه خط می‌گیرند.

منبع

مطلب شیطنت‌ها کار دست ما داد در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.