قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

گروه معارف: مدیر بنياد فرهنگی امامت شعبه مرکز کشور از اجرای طرح «نبه همراهءالعظیم ۱ » به همراه همکاری حوزه علمیه یزد در تابستان سال جاری ویژه طلاب در هستان رویداد داد.

به نقل رویدادگزاری بین‌المللی قرآنی(ایکنا) از یزد، حجت‌الاسلام سيدمحمد حسينی، مدیر بنياد فرهنگی امامت شعبه مرکز کشور از اجرای طرح نبه همراهءالعظیم (۱) به همراه همکاری حوزه علمیه یزد، در تابستان سال جاری ویژه طلاب در هستان رویداد داد.
وی به دنبال از اجرای این طرح در هستان یزد اشاره انجام و افزود: طرح نبه همراهءالعظیم(۱) در رهستای افزایش سطح علمی طلاب و همچنین کاربردی انجام گرفتن مبه همراهحث، در یزد برگزار می شود.
حسینی به همراهزخوانی مبه همراهحث گذارنده انجام گرفته در طول سال و ارائه آن از سوی طلاب به صورت کنفرانس به همراه حضور کارشناس علمی را یکی دیگر از اهداف این طرح عنوان انجام و اظهار انجام: گذراندن مبه همراهحث حیاتی امامت در قرآن کریم، حفظ آیات حیاتی امامتی(آیاتی که در مورد امامت هست) و برگزاری کارگاه های مهارتی، از دیگر اهداف حیاتی این طرح در طول تابستان هست.
حجت الاسلام حسينی به همراه اشاره به اینکه سه دوره در این طرح هست گفت: دوره مقدماتی، مبه همراهنی و تکمیلی سه دوره ای بود که در سال گذشته در سطوح مختلف برگزار انجام گرفت.
مدیر بنياد فرهنگی امامت شعبه مرکز کشور به همراه بیان اینکه از ابتدای شروع فعالیت، مبنای کار تربیت هستادیار، کاربردی و مربیگری برگزار شود عنوان انجام: این کار به همراه این دنبال بود که طلابی که این مبه همراهحث را فرا می گیرند چگونه به ارائه آن بپرداخانومد، بحمدلله به همراه این کار تاکنون مشکلی نداشته و به همراه صحبت هایی که به همراه دوستان داشتیم از این روش هستقبه همراهل زیاد نیکوی انجام گرفت.
وی یادآور انجام گرفت: امسال نیز در ایام ماه مبه همراهرک رمضان به همراه یاری خداوند متعال تاکنون ۱۴ جلسه از این دوره را در هستان به همراه حضور زیاد از ۳۰ نفر از طلاب یزدی برگزار انجامیم که هستقبه همراهل زیاد نیکوی نسبت به سال گذشته از این طرح نبه همراهءالعظیم ۱ انجام گرفته هست.
حجت الاسلام حسينی به همراه اشاره به اینکه در این طرح، کلاس ها در صبح ها برگزار می شود، تصریح انجام: در عصرها نیز کلاس های مبه همراهحثه دوستان به همراه مشارکت آنها برگزار می شود.
منبع: حوزه علمیه یزد

منبع

مطلب طرح «نبه همراهءالعظیم۱» در هستان یزد برگزار می‌شود در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.