قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

گروه اجتماعی: شیفتگان رضا(ع)، دل چون آهو رمیده خود را دخیل حلقه‌های پنجره فولاد انجامه و فرهادوار، خانومگار از بیستون دل می‌تراشند تا به همراه جلای قلب به معشوق خود امام غریبه همراهن(ع)، قریب شوند و شفای دل و جان را از دم مسیحایی حضرتش طلب کنند.

به نقل رویدادگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان رضوی، سراسر شرقی‌ترین بهشت زمین آذین بسته انجام گرفته، چراکه در انتظار قدوم سلیمان ارض توس هست. هرچه به خیابه همراهن‌های منتهی به حریم قدسی حضرت رضا(ع) نزدیک می‌شویم، ریسه‌بندی، آذین‌های گل و پرچم‌های مزین به نام و القاب هشتمین خورشید آل محمد(ع) افزایش جلوه‌گر می‌کند.

از درب ورودی حرم رضوی به همراه زمزمه آیه مطلا در سر درب «به همراهب المراد» که بر روی آن نوشته انجام گرفته، «فاخلع نعلیک انک به همراهلواد المقدس طوی»، به دور از تعلقات مادی دنیا، دستان را به نشانه ادب بر روی سینه گذاشته و اذن دخول را به همراه سلامی که پاسخش را زودتر گرفته‌ام، از حضرت خوهستار می‌شوم.

////حریم درش قبله گاه سلاطین/ رضا انجام گرفت لقب چون رضا بودش آئین

نگاهی به زائران می‌کنم که به همراه شاخه‌های گل از مبه همراهدی ورودی بست شیخ طوسی وارد صحن انقلاب می‌شوند، تا قدوم مبه همراهرک شمس الشموش را گلبه همراهران کنند.

وارد صحن انقلاب که انجام گرفته‌ام صدای نقار خانه به گوش می‌رسید، صدایی که توجه همگان را به خود جلب انجامه بود و ذکر «یارضا رضا(ع)»، بر لبه همراهن زائران و مجاوران جاری بود.
////حریم درش قبله گاه سلاطین/ رضا انجام گرفت لقب چون رضا بودش آئین

آری مسافران عرشی، امشب آسمان را به مقصد بهشت هشتم برای عرض شاد به همراهش و تهنیت به آل احمد(ع) ترک انجامه و میهمان این قطعه از بهشت انجام گرفته‌اند. 

////حریم درش قبله گاه سلاطین/ رضا انجام گرفت لقب چون رضا بودش آئین
در هحیاتیه حضور حاضران زمینی و آسمانی، دلدادگان زیر لب دعا و خوهسته‌ای را به امید اجابت در حریم امام رئوف(ع) زمزمه می‌کنند، چراکه می‌دانند در این مکان، ملکوتیان برای قسم میوه دل حضرت ضامن و مادرش زهرا(س)، فرش را به عرش گره زده و اجابت را از حضرت دوست طلب می‌کنند .
////حریم درش قبله گاه سلاطین/ رضا انجام گرفت لقب چون رضا بودش آئین

شیفتگان رضا(ع)، دل چون آهو رمیده خود را دخیل حلقه‌های پنجره فولاد انجامه و فرهادوار، خانومگار از بیستون دل می‌تراشند تا به همراه جلای قلب به معشوق خود امام غریبه همراهن(ع)، قریب شوند و شفای دل و جان را از دم مسیحایی حضرتش طلب کنند.

نوای روح بخش کمیل در این شب آسمانی، نوید به زمینیان می‌دهد و همه میهمانان رضای آل محمد(ع)، به یادماندنی‌ترین کمیل را در شب ولادت، به همراه زمزمه دعای «اللهم اغفر لی الذنوب التی تحبس الدعا و …»، در حالیکه به پاک انجام گرفتن از گناه امید دارند، بزرگترین آرزوی جامعه بشری را به همراه نوای، «اللهم عجل لولیک الفرج» در حریم جدش علی بن موسی الرضا(ع)، از به همراهرگاه الهی طلب می‌کنند.

زهرا اسماعیلی

منبع

مطلب عاشقان ملکوت هشتم، خانومگار دل را به پنجره فولاد گره می‌خانومند در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.