قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

گروه اجتماعی: طی مراسمی با حضور رئیس سازمان زندان‌های کشور، علی عباس فلاحتی به عنوان مدیرکل زندان‌های استان مرکزی معرفی و بر ادامه روند آموزش‌های قرآنی در زندان به عنوان عامل بازدارنده جرم تأکید شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از استان مرکزی، امروز، ۳۰ دی‌ماه، طی مراسمی با حضور جهانگیر، رئیس سازمان زندان‌های کشور و حجت‌الاسلام عبداللهی، رئیس‌کل دادگستری استان، علی عباس فلاحتی به عنوان مدیرکل زندان‌های استان مرکزی معرفی و از زحمات جمشیدی مدیرکل سابق تقدیر شد.
جمشیدی، مدیرکل سابق زندان‌های استان مرکزی، در این مراسم گفت: خدمتگزاری به زندانیان و ارائه آموزش‌های لازم برای جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی و ارتکاب مجدد بزهکاری از جمله اهداف بنده برای کاهش ورودی پرونده‌ها به دادگستری بود.
وی با بیان اینکه کاهش آسیب درونی زندان از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده بود اضافه کرد: خوشبختانه آرامش خوبی بر زندان‌های استان حاکم است و ضریب وجود مواد مخدر در زندان‌ها نزدیک به صفر است.
جمشیدی توجه به برنامه‌های فرهنگی و قرآنی در زندان را نیز از سیاست‌های مدیریتی خود دانست و گفت: خوشبختانه در حوزه اجرای برنامه فرهنگی و قرآنی رتبه خوبی در کشور داریم. در سال ۹۳ کاهش آمار جمعیتی کیفری را شاهد بودیم در طول مدت خدمت بنده ۱۱۰۰ نفر به میزان بدهی ۹۶ میلیارد تومانی از طریق ستاد دیه آزاد شدند، در این مدت توانستیم ۵۵ درصد رضایت شاکیان را داشته باشیم.
به گزارش ایکنا؛ علی عباس فلاحتی، مدیرکل جدید زندان‌های استان مرکزی نیز در این مراسم اظهار کرد: مجموعه زندان‌ها با حداقل ترین امکانات و منابع، خدمات بسیار گسترده‌ای را ارائه می‌دهند.
وی ادامه داد: امنیت، سلامت جامعه، اصلاح و تربیت بزهکاران و حمایت از خانواده زندانیان اولویت کاری بنده است، برای تحقق این اهداف نباید از فعالیت‌های قرآنی، فرهنگی، آموزشی و تربیتی غافل شد.
فلاحتی در پایان اظهار کرد: سواد آموزی، آموزش شغل، آموزش احکام و اصول، تغییر نگاه مردم، توسعه، بازسازی و بهسازی زندان‌ها و افرایش خدمات بهداشت و درمان از دیگر برنامه‌های بنده ویژه مددجویان زندان‌هاست.

منبع

مطلب علی عباس فلاحتی مدیرکل زندان‌های استان مرکزی شد در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.