قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

در حالی که سازمان خصوصی سازی اعلام انجامه بود مشمولان سهام عدالت تنها تا پایان منطقهیور ماه فرصت دارند حساب سهام عدالت خود را تا یک میلیون تومان افزایش دهند آخرین اخبه همراهر حاکی از این هست که این مهلت تا پایان مهر ماه سال جاری تمدید انجام گرفته هست.


به نقل قائم منطقه نیوز، در روزهای گذشته سازمان خصوصی سازی اعلام انجامه بود که مشمولان سهام عدالت تنها تا پایان منطقهیور ماه، فرصت دارند که صورت حساب سهام عدالت خود را تا سقف یک میلیون تومان افزایش دهند اما به همراه به پایان رسیدن منطقهیور ماه در جلسه شورای عالی سیهست های کلی اصل ۴۴ تصمیم گرفته انجام گرفت که این فرصت تمدید شود.

جلسه شورای عالی اجرای سیهست های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی دوشنبه گذشته به ریهست معاون اول مدیر جمهور برگزار انجام گرفت. در آن جلسه اسحاق جهانگیری به همراه اشاره به پایان یافتن زمان واریز مبه همراهلغ مابه التفاوت ارزش سهام اختصاص یافته به مشمولین سهام عدالت و اینکه بخش اندکی از مشمولین سهام عدالت موفق به پرداخت مبلغ مابه التفاوت انجام گرفته اند، گفت: لازم هست مهلت تعیین انجام گرفته تمدید و به آقام اطلاع رسانی شود تا سایر مشمولین سهام عدالت بتوانند در صورت تمایل البه همراهقی مبلغ سهام تخصیص یافته خود را پرداخت کنند.

به صورت حتم در حال حاضر سامانه سهام عدالت مسدود هست. این سامانه در پایان منطقهیور ماه به منظور به روز رسانی بسته انجام گرفت و قرار بر این هست که از ۱۰ مهر ماه دوبه همراهره شروع به کار کند. در نتیجه مشمولان از ۱۰ تا پایان مهر ماه فرصت دارند صورت حساب سهام عدالت خود را افزایش دهند.

همچنین بنابر آنچه سازمان خصوصی سازی اعلام انجامه بود سود سهام عدالت مربوط به سال مالی منتهی به ۱۳۹۵ قرار بود تا پایان منطقهیور ماه پرداخت شود ولی به همراه توجه به تصمیمات شورای اصل ۴۴ قانون اساسی این موضوع به تاخیر افتاده هست ولی به همراه توجه به تاخیر به وجود آمده احتمال می رود این مبلغ برای دو دهک کم درآمد جامعه در هفته های آینده واریز شود.

منبع

مطلب فرصتی دوبه همراهره برای مشمولان سهام عدالت در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.