قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

به نقل قائم منطقه نیوز، رضا قوچان نژاد پس از به همراهزگشت موفقیت آمیز به ترکیب تیم هیرنفین حالا امیدوار هست در ادامه لیگ هلند بتواند به روزهای اوج خود به همراهزگردد.

 

مهاجم ۳۰ ساله تیم هیرنفین نظرش دربه همراهره از دست دادن فرصت به همراهزی در نیم فصل اول گفت: دوران بدی بود اما آرامش خودم را حفظ انجامم. نیم فصل اول موفقیت آمیز نبود. اما اکنون به همراهزگشتی دوبه همراهره داشتم. خط حمله ما عالی عمل می‌کند. من توپ را می‌گیرم و به همراه آربر به همراهزی  می‌کنم. او سرعت زیادی دارد و به من کمک می کند. سرعت خانوملی یکی از نقاط قوت ما بود که ما در نیم فصل اول از آن محروم بودیم. او به همراه مهارتش یک یا ۲ به همراهزیکن رقیب را مشغول می‌انجام و به همراه این کار فرصت برای به همراهزیکنان دیگر بوجود می‌آمد.این سلاح اضافی(خانوملی) خوشبختانه اکنون به همراه مهست و ما به خاطر حضورش خوشحالیم.

در همین رابطه افزایش بخوانید:


فیلم/گل اول هیرنفین برابر اسپارتا روتردام توسط قوچان نژاد

وی در ادامه دربه همراهره اینکه دوبه همراهره می‌تواند در به همراهزی هفته آینده از ابتدا در ترکیب اصلی به همراهانجام گرفت به همراه وجود اینکه رضا در این فصل ۳ گل را به ثمر رسانده و ورمان رقیبش ۴ گل زده هست، این طور گفت: من به همراه ورمان ارتبه همراهطی نیکوی دارم. احترام متقابلی میان ما وجود دارد. او جوان به همراه هستعداد و بزرگی هست. ما به همراهید برای این مکان به همراههم رقابت کنیم و این چیزی هست که سرمربی به ما گفت.

مهاجم ایرانی در پایان گفت: به همراه تمام وجودم تلاش می‌کنم تا در ترکیب اصلی به همراهقی بمانم. به صورت حتم من اطمینان دارم که ورمان نیز برای این جایگاه تمام تلاشش را خواهد انجام. این رقابت به نظرم خیلی نیکو هست زیرا به همراهعث آمادگی و انگیزه افزایش می‌شود.

منبع

مطلب قوچان‌نژاد و سلاح مخفی هیرنفین در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.