قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

مجتمع سرگرمی، تفریحی، ورزشی و تعدادمنظوره آپاما هفشجان به همراه حضور هستاندار چهارمحال و بختیاری افتتاح انجام گرفت.

به نقل رویدادگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از چهارمحال و بختیاری به گرازش از ایسنا – ناحیه چهارمحال و بختیاری – بهمن عسگری سوادجانی هشتم منطقهیورماه در این آیین، اظهار انجام: این مجتمع در زمینی به مساحت سه هکتار احداث انجام گرفته هست.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هستان افزود: زیربنای این مجتمع گردشگری ۹ هزار و ۷۶۰ مترمربع هست که زمینه اشتغال ۵۰ نفر را فراهم انجامه هست.

وی به همراه اشاره به اینکه زیربنای فاز نخست این مجتمع چهار هزار متر مربع به همراه اشتغال ۱۸ نفر هست، گفت: فاز دوم نیز به زودی افتتاح خواهد انجام گرفت.

عسگری به همراه اشاره به اینکه مجموع سرمایه‌گذاری این مجتمع ۲۵۰ میلیارد ریال هست، تصریح انجام: برای فاز نخست آن ۹۰ میلیارد ریال هزینه انجام گرفته که ۳۰ میلیارد ریال آن از محل تسهیلات اقتصاد مقاومتی بوده هست.

وی کاربری فاز نخست این مجتمع گردشگری را سرگرمی و تفریحات آبی؛ و برگزاری همایش‌ها، سفره‌خانه‌های سنتی، کمپینگ‌های اقامتی را کاربری فاز دوم این مجتمع گردشگری عنوان انجام.

عسگری در ادامه در آیین افتتاح مجموعه گردشگری – اقامتی هفشجان، اظهار انجام: این مجموعه به همراه دنبال توسعه گردشگری هستان راه‌اندازی انجام گرفته که زمینه اشتغال ۵۰ نفر را فراهم انجامه هست.

وی به همراه بیان اینکه احداث این مجموعه از سال ۹۵ آغاز انجام گرفته هست، گفت: فاز اول این مجموعه شامل اقامت‌گاه‌های بوم‌گردی و سفره‌خانه‌های سنتی هست. 

منبع

مطلب مجتمع گردشگری آپاما در هفشجان افتتاح انجام گرفت در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.