قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

به نقل قائم منطقه نیوز، پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی به همراه توجه به ایام پایانی هفته و افزایش سفرهای بین‌منطقهی، به منظور تسهیل در تردد منطقهوندان و مدیریت ترافیک محدودیت‌های ترافیکی را در به همراهزه زمانی چهارشنبه ٢٢منطقهیور تا شنبه ٢٥ منطقهیور ٩٦ اجرا خواهد انجام. محدودیت‌های اعمال انجام گرفته به شرح ذیل هست:

۱٫ موتورسیکلت:

تردد موتور سیکلت از تایم ١٢ ظهر روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۰۶/۲۲ تا تایم ٦ صبح روز شنبه مورخ ۹۶/۰۶/۲۵ از محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محور پایتخت – سمنان – مشهد و به همراهلتصویر ممنوع هست.

تبصره- تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در راه مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

۲٫ سواری:

۲٫۱-محور کندوان:

الف- تردد انواع وسایل نقلیه از تایم ١٤ روز جمعه مورخ ۹۶/۰۶/۲۴ تا یک به همراهمداد روز شنبه مورخ ۹۶/۰۶/۲۵ از کرج به سمت مرخانوم آبه همراهد ممنوع هست؛ به همراه اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از تایم ١٧ روز جمعه مورخ ۹۶/۰۶/۲۴ تا یک به همراهمداد روز شنبه مورخ ۹۶/۰۶/۲۵از  مرخانوم آبه همراهد به سمت کرج به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

ب- تردد انواع وسایل نقلیه از تایم ١٥ تا ٢٤ روز شنبه مورخ ۹۶/۰۶/۲۵ از کرج به سمت مرخانوم آبه همراهد ممنوع هست؛ به همراه اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از تایم ١٨ تا ٢٤ همان روز از مرخانوم آبه همراهد به سمت کرج یک‌طرفه خواهد بود.

۲٫۲- محور هراز:

تردد انواع وسایل نقلیه از تایم ١٥ تا ٢٤ روز جمعه مورخ های ۹۶/۰۶/۲۴  از رودهن به سمت آمل ممنوع هست؛ از تایم١٧ تا ٢٤ همان روز به همراه اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشا) یک‌طرفه خواهد بود.

۳٫ نقلیه سنگین (به هستثناء حاملین موادسوختی یا فاسدانجام گرفتنی):

۳٫۱- محور کندوان: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و به همراهلتصویر کماکان ممنوع هست.

۳٫۲- محور هراز:

الف- تردد کلیه تریلرها کماکان ممنوع هست.

ب- تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به هستثنای حاملین مواد سوختی و فاسد انجام گرفتنی از تایم ١٢ تا ٢٤

روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۰۶/۲۲ و از تایم ٨ تا ٢٤ روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ‌های

۹۶/۰۶/۲۴،۹۶/۰۶/۲۳و  ۹۶/۰۶/۲۵از محور هراز ممنوع هست.

۳٫۳- محور فیروزکوه:

تردد کلیه تریلرها به هستثنای حاملین مواد سوختی و فاسد انجام گرفتنی از تایم ١٢ تا ٢٤ روز جمعه مورخ ۹۶/۰۶/۲۴ از پایتخت به قائم منطقه و به همراهلتصویر ممنوع هست.

منبع

مطلب محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته – قائم منطقه نیوز نیوز در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.