قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

گروه فعالیت‌های قرآنی: پنجاه‌وچهارمین محفل قرآنی مسجد کربلایی ابوالحسن اراک با رویکرد آموزشی، با حضور اساتید برجسته حفظ و قرائت قرآن برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از استان مرکزی، امروز، اول دی‌ماه، پنجاه‌وچهارمین محفل قرآنی مسجد کربلایی ابوالحسن اراک که از مصوبات مجمع قرآنیان اراک با رویکرد پرداختن به مباحث آموزشی برگزار می‌شود.
ابوطالب شهسواری، پیشکسوت قرآنی استان و مسئول برگزاری و هماهنگ‌کننده این محفل قرآنی به خبرنگار ایکنا گفت: خوشبختانه با وجود تمام فراز و نشیب‌ها محفل قرآنی با رویکرد آموزش و تلاوت قرآن از ماه مبارک رمضان همه روزه پس از اقامه نماز مغرب و عشاء در مسجد کربلایی ابوالحسن اراک آغاز شده و پس از آن چهارشنبه هر هفته بدون وقفه این محفل با حضور قاریان، حافظان، مدیران و مربیان، پیشکسوتان قرآنی برپاست.
پیشکسوت قرآنی تصریح کرد: امروز، اول دی ماه نیز پنجاه و چهارمین جلسه آموزش و تلاوت قرآن با حضور مجمع قرآنیان اراک برگزار می‌شود، برای این محفل قاری خاصی را دعوت نکرده‌ایم اما از حضور استاد شریفی، شیخی و دیگر قرآنیانی که حضور دارند استفاده خواهیم کرد.
وی بابیان اینکه هدف اصلی از برپایی محفل قرآنی مسجد کربلایی ابوالحسن آموزش و رفع اشکالات قاریان نوجوان و جوان است، ابراز کرد: سعی داریم در محافل بیشتر از تلاوت قاریان نوجوان استفاده کنیم تا در سال‌های آینده رشدی را در این حوزه شاهد باشیم.
شهسواری در پایان، بابیان اینکه استاد نشیبا در حوزه صوت و استاد محمدی نیز در حوزه تجوید، نکات آموزشی را به قاریان نوجوان یادآور می‌شوند، اظهار کرد: قطعاً اگر برای هریک از این دو مربی مشکلی برای حضور پیش آید اساتیدی مانند طاهری، سعیدی، شریفی، شیخی و .. حضور دارند تا قاریان نوجوان را راهنمایی کنند.

منبع

مطلب محفل قرآنی مسجد کربلایی ابوالحسن اراک برگزار می‌شود در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.