قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

گروه سیاسی: قائم‌مقام حزب موتلفه اسلامی در مراسم ویژه محل جلوس امام خمینی(ره) در بهشت زهرا(س) اظهار کرد: در روز ورود امام(ره) میلیون‌ها مردم آزاده چشم به این نقطه دوخته بودند و دو میلیون نفر یک صدا می‌خوانند که «خمینی‌ ای امام» اما ایشان ذهنیتی الهی داشت و ذکر خدا می‌گفت.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، مراسم ویژه محل جلوس امام خمینی (ره) در بهشت زهرا
(س) امروز ۱۲ بهمن‌ماه با حضور شماری از مسئولان لشکری و کشوری،
خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران و نیز اقشار مختلف مردم برگزار شد.
در این مراسم که با شعارها و سروده‌های انقلابی همراه بود گروه همسرایی
دانش‌آموزان به اجرای برنامه پرداخته و به بازخوانی سروده‌های انقلابی
پرداختند همچنین محسن صباغ رئیس سابق شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تهران
خاطراتی از ورود امام (ره) و سخنرانی ایشان در بهشت زهرا(س) مطرح کردند.

اسدالله بادامچیان، قائم‌مقام حزب موتلفه اسلامی به عنوان سخنران ویژه در این مراسم سخنرانی کرد و ضمن تبریک فرارسیدن سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به سخنرانی تاریخی امام خمینی (ره) در بهشت زهرا (س) اظهار کرد: سی‌وهشت سال پیش در چنین روز حدود دو میلیون نفر در این جایگاه حضور داشتند و حدود ۶۵ هزار نفر نیروی انتظامی علاوه بر بهشت زهرا(س) امنیت شهر تهران را نیز تأمین کردند، به‌طوری که در ۱۲ بهمن ۵۷ یک قتل یا دعوا یا سرقت رخ نداد و به برکت حضور امام(ره) روز امنی بود.

وی افزود: آن روز یک ملت و میلیون‌ها مردم آزاده چشم به این نقطه دوخته بودند و دو میلیون نفر یک صدا می‌خوانند که «خمینی‌ ای امام» اما امام(ره) ذهنیتی الهی داشت و ذکر خدا می‌گفت.

قائم‌مقام حزب موتلفه اسلامی با اشاره به وضعیت ایران در دوران ستم‌شاهی گفت: بیش از پیروزی انقلاب اسلامی بیش از صد میلیون دلار به آمریکا بدهکار بود و زیر سلطه استعمار آمریکا، انگلیس و مستعمرات قرار داشت و شاه دستورالعمل‌های آمریکا و انگلیس را اجرا می‌کرد و حتی مسئولان کشور با اجازه آنها تغییر می‌کرد.

مراسم ویژه محل جلوس امام خمینی(ره) در بهشت زهرا(س) برگزار شد

وی ادامه داد: امروز ملت ما در نهایت آزادی هرساله در انتخابات شرکت می‌کنند و در بحث و گفت‌وگو و مناظره شرکت می‌کنند.

قائممقام
حزب موتلفه اسلامی گفت: اگر روزی این ضرب‌المثل مطرح بود هیچ سیبی بدون
اجازه انگلیس از درخت نمی‌افتاد امروز شاهد هستیم که نخست‌وزیر انگلیس در خلیج فارس به کشورهای منطقه می‌گوید از شما برای مقابله با ایران حمایت می‌کنیم و ایران را خطری برای منطقه عنوان می‌کند، در حالی که ملت‌های منطقه ایران را پشتیبان خود می‌دانند.

وی با بیان اینکه نخست‌وزیر انگلیس اعتراف ضمنی به قدرت و اقتدار و نفوذ ایران اسلامی داشته است گفت: از سوی دیگر نخست‌وزیر انگلیس به آمریکا می‌گوید ایران در خاورمیانه نفوذ پیدا کرده و باید مراقب باشیم نفوذش گسترش پیدا نکند اما همان‌طور که امام(ره) فرمود که آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، انگلیس نیز نمی‌تواند غلطی بکند.

قائم‌مقام حزب موتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: اقتدار امروز ایران در جریان انتخابات آمریکا مشاهده شد زمانی که دو نامزد انتخاباتی دغدغه خود را ایران اسلامی قرار دادند.

وی با اشاره به اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی بهویژه در نیروی دریایی اظهار کرد: زمانی آمریکا و انگلیس اجازه اقتدار نیروی دریایی را به ایران نمی‌داد اما امروز نیروهای مسلح به‌ویژه نیروی دریایی ایران افتخار منطقه و کمک حالی برای آزادی و امنیت است.

قائم‌مقام حزب موتلفه اسلامی با اشاره به گزینه‌های روی میز اوباما علیه ایران افزود: زمانی اوباما می‌گفت گزینه‌های ما برای ایران روی میز است اما زمانی که برجام را امضا می‌کرد، گفت ما راهی جز این نداشتیم، چون اگر امضاء نمی‌کردیم باید به ایران حمله می‌کردیم اما ارتش می‌گفت نمی‌توانیم حمله کنیم.

وی همچنین با اشاره به غارت منابع طبیعی ایران از سوی آمریکا و انگلیس در دوران رژیم ستم‌شاهی اظهار کرد: آمریکا یک معدن اورانیوم را در انار یزد اکتشاف کرد اما به عنوان سنگ‌آهن آن را می‌برد و این‌گونه منابع ما را غارت می‌کرد. همچنین ۶۰ هزار مستشار آمریکایی در ایران حضور داشتند و همه نوع فساد، فحشا و تحقیر ایرانی را انجام می‌دادند.

وی تصریح کرد: پیروزی‌های به‌دست آمد به خاطر امام(ره)، اصل ولایت فقیه، در سایه اسلام ناب نبوی، علوی و عاشورایی است و باید دست به دست هم دهیم و با وحدت کامل و در سایه هدایت‌های رهبری و با محوریت و خط فقاهت این را ادامه دهیم.

مراسم ویژه محل جلوس امام خمینی(ره) در بهشت زهرا(س) برگزار شد

قائم‌مقام حزب موتلفه اسلامی با اشاره به پیشرفت‌های قابل‌توجه جمهوری اسلامی ایران در حوزه‌های مختلف گفت: البته در کنار ایجاد کشوری مقتدر در منطقه و جهان و پیروزی‌های به‌دست آمده مشکلات و ناهمواری‌های گوناگونی وجود دارد.

وی افزود: ما الان باید یک جامعه الگو و دولت نمونه در منطقه باشیم، همان‌طور که دولت رجائی توانست به عنوان یک الگو مطرح باشد.

قائم‌مقام حزب موتلفه اسلامی به ویژگی‌های دولت رجایی پرداخت و گفت: رجایی می‌گفت چرا باید نخست‌وزیر و وزرا حقوق بیشتر بگیرند برای همین حقوق ۲۰ هزار تومانی وزرا را قطع کرد و به‌جای آن حقوق ۴ هزار و ۶۰۰ تومانی را تعیین کرد و ماهانه مبلغی را به خانواده‌های نیازمند می‌داد و زمانی که در رابطه با این مبالغ از او پرسیدند می‌گفت می‌خواهم سلام نخست‌وزیر را به آنها ابلاغ کنم و بدانند که اگر زمانی به آنها اعتنایی نمی‌شد امروز نخست‌وزیر کشور اسلامی به فکر آنها است.

وی در پایان به سخنان آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در آخرین روز حیاتش اشاره کرد و گفت: ایشان در جلسه کمیسیون زیربنایی مجمع به‌صراحت گفتند اگر می‌خواهید مشکلات برجام و کشور حل شود سعی کنید رئیس‌جمهوری را انتخاب کنید که دقیقاً در خط ولایت و رهبری باشد.

در پایان این مراسم محل جلوس حضرت امام (ره) در بهشت زهرا (س) توسط خانواده شهدا، جانبازان و اقشار مختلف مردم گل‌باران شد.

منبع

مطلب مراسم ویژه محل جلوس امام خمینی(ره) در بهشت زهرا(س) برگزار شد در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.