قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

گروه سیاست و اقتصاد: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه نبی‌اکرم(ص) کرمانشاه گفت: مسئولان خدمت صادقانه را در رأس امور خود قرار دهند زیرا ملت ایران با ایثار و شهادت نهال نوپای انقلاب را آبیاری کرده و به این عظمت و قدرت رساندند.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمانشاه، حجت‌الاسلام علیمراد یوسفی، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) کرمانشاه در مراسمی که ظهر امروز به‌مناسبت گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب باحضور مسئولان و مردم در مزار شهدای کرمانشاه برگزار شد، گفت: مکتب و استراتژی امام خمینی(ره) دشمنان انقلاب را به زانو درآورده است.
وی افزود: مکتب و استراتژی امام خمینی(ره) و پس از آن درایت بی‌نظیر رهبر معظم انقلاب دشمنان انقلاب را به زانو درآورده است.
حجت‌الاسلام یوسفی تصریح کرد: امام خمینی(ره) با ترسیم بی‌نظیری که از اوضاع مملکت داشت به خوبی زمینه‌های سقوط حکومت شاهنشاهی را فراهم کرد.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه نبی‌اکرم(ص) کرمانشاه تصریح کرد: امام خمینی (ره) مردم را در مسیر انقلاب حفظ کرد و نهایتاً سبب پیروزی انقلاب اسلامی شد.
وی در ادامه با اشاره به بیانات امام خمینی(ره) افزود: آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و این را باید برخی از مسئولان و افرادی که به آمریکا دلبسته‌اند به خوبی بدانند افرادی که در خط و مکتب بنیانگذار انقلاب اسلامی رشد یافته‌اند روحیه استکبار ستیزی خود را حفظ کرده‌اند.
حجت‌الاسلام یوسفی تصریح کرد: دشمنان انقلاب با تشکیل اتاق فکر درصدد نفوذ در لایه‌های انقلاب و ضربه زدن به ارکان اصلی نظام هستند بنابراین خط مشی که امام خمینی(ره) برای ما ترسیم کرده است را باید تداوم بخشید تا نقشه‌های دشمن بی‌اثر شود.
وی گفت: مسئولان خدمت صادقانه را در رأس امور خود قرار دهند زیرا ملت ایران با ایثار و شهادت نهال نوپای انقلاب را آبیاری کرده و به این عظمت و قدرت رسانند بنابراین خدمت به مردم و حل مشکلات آن‌ها باید در اولویت قرار گیرد.

منبع

مطلب مسئولان خدمت صادقانه را در رأس امور خود قرار دهند در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.