قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

رجب طیب اردوغان مدیر جمهوری ترکیه اعلام انجام که کشورش مسلمانان میانمار را تنها نخواهد گذاشت و هر گونه کمک برای پایان دادن به درد و رنج و کشتار مسلمانان را انجام خواهد داد.

به نقل قائم منطقه نیوز، اردوغان شب گذشته در نقل کردرانی به معقولت نود و پنجمین سالگرد جشن پیروزی ۳۰ آگوست در کاخ ریهست جمهوری در آنکارا، به همراه اشاره به این که ترکیه پیش از این آغوش خود را به روی جنگ زدگان و پناهجویان مظلوم سوری، عراقی، کشورهای حوزه به همراهلکان و شمال آفریقا به همراهز انجامه هست، اعلام انجام که این به همراهر نیز به آقام مظلوم آراکان کمک خواهد انجام.

وی بیان انجام: مبه همراهرزه خود را تا زمانی که ظلم را در ناحیه و تمام جهان به پایان رسانده و صلح و خانومدگی مسالمت آمیز را به ارمغان آوریم، ادامه خواهیم داد.

وی ادامه داد: از موضع خود در قبه همراهل هر آنچه که مربوط به مصالح و آینده ملت خود و برادران ما در سوریه و عراق به همراهانجام گرفت، عقب‌نشینی نخواهیم انجام.

وی موفقیت های ترکیه در مبه همراهرزه علیه تروریسم را مدیون اقدامات دولت در زمینه توسعه صنایع دفاعی طی ۱۵ سال اخیر دانست و افزود: کسانی که می خواهند به همراه هستفاده از گروه‌های تروریستی ترکیه را در تنگنا قرار دهند، پس از مدتی به همراه بمب ها و نارنجک‌هایی مواجه خواهند انجام گرفت که در دست تروریست ها مانده و ضامن آن هم کشیده انجام گرفته هست.

وی اضافه انجام: تمامی گزینه ها در خصوص تغییرات ناحیه روی میز هست و چهره واقعی طرح هایی که سعی می شود به همراه هستفاده از گروه های تروریستی در ناحیه اجرا شود، برای ما فاش انجام گرفته و ما چنین فشارهایی را نمی پذیریم.

اردوغان به همراه انتقاد از تسلیح برخی گروه های جنگجو در شمال سوریه به بهانه مبه همراهرزه علیه داعش گفت: از عناصر داعش تسلیحات ساخت متحدان ما کشف می شود و این چگونه اتحادی هست و این چه اتحادی در چارچوب ناتو هست؟

وی افزود: این گروه های تروریستی مورد حمایت برخی کشورها، یک روز مانند بومرنگ به همراهزگشته و کشورهای حامی را نیز دنبال قرار خواهند داد.

منبع

مطلب مسلمانان میانمار را تنها نخواهیم گذاشت در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.