قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

گروه اجتماعی- مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه انجامستان گفت: مناظره دانشجویان فضایی معقول برای افزایش روحیه مناظره در جامعه به همراه رعایت اخلاق و ادب متقابل هست.

به نقل ایکنا از انجامستان، حجت‌الاسلام محمدعلی شیخ‌الاسلامی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه انجامستان امروز، ۲۶ فروردین ماه در جلسه شورای هماهنگی فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه‌های هستان اظهار انجام: مناظره دانشجویان فضایی معقول برای افزایش روحیه مناظره در جامعه به همراه رعایت اخلاق و ادب متقابل هست.
وی افزود: مناظرات دانشجویی می تواند به شناسایی مسایل و مشکلات روز جامعه و حتی جامعه دانشجویی کمک کند و چه بسا در دل این مناظره‌ها راهکارهای معقول برای حل این مشکلات به وجود آید.
دکتر سپهر معاون فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی هستان انجامستان نیز در این جلسه گفت: به همراه توجه به شعار سال که حمایت از کالای ایرانی هست، در مناظرات دانشجویی امسال به همراهید به گزاره‌های این دوره از مسابقات دربه همراهره‌ی حمایت از کالاهای ایرانی طرح موضوع انجام و موضوعاتی به گزاره‌ها افزوده شود.
دکتر روشن خوشنوازی معاون فرهنگی دانشگاه انجامستان در ادامه جلسه از آمادگی دانشگاه انجامستان برای میزبه همراهنی این مسابقات گفت: دانشگاه انجامستان آمادگی خود را برای هرچه به همراهشکوه‌تر برگزار انجامن مرحله هستانی هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در انجامستان می کند.
یادآور می‌شود؛ در ادامه این جلسه معاونین فرهنگی دانشگاه‌های هستان به بحث و تبه همراهدل نظر پیرامون هرچه بهتر برگزار انجام گرفتن این مسابقات در هستان پرداختند.
انتهای پیام

منبع

مطلب مناظره دانشجویی فضایی معقول برای افزایش روحیه مناظره به همراه رعایت اخلاق هست در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.