قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

به نقل قائم منطقه نیوز، برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی سه بر صفر سه شنبه شب پرسپولیس در هفته نخست رقابت های لیگ قهرمانان آسیا مقابل نسف قارشی ازبکستان در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی پایتخت گفت: قبلا هم گفته بودم به همراهزی اول زیاد دشوار هست مخصوصا اگر به همراهید در خانه به همراهزی کنی و گزینه برد به همراهشی.

وی افزود: به همراهزیکنانم به همراهز هم بردند. آنها تکمیلا لایق برد نشان دادند و سطح زیاد به همراهلایی از به همراهزی را نشان دادند. از هواداران ممنونم که در طول به همراهزی، یار ما بودند و همینطور تبریک ویژه به به همراهزیکنانم می گویم که به همراهزی زیبه همراه انجام دادند.

سرمربی تیم فوتبه همراهل پرسپولیس دربه همراهره شرایط تیمش تصریح انجام: برد برایمان خیلی حیاتی بود. چون به همراهزی بزرگی در قطر داریم. نشان دادیم توان و دانش به همراهلایی برای برد داریم. طبیعی هست انتظار داشته به همراهشم همیشه ببریم. به علی علیپور هم که دوگل تیم را زد تبریک می گویم. همین موضوع نشان می دهد می توانیم ببریم و به همراهزی نیکو انجام دهیم و نتیجه بگیریم.

وی در خصوص عدم هستفاده از محسن مسلمان گفت: به خاطر اینکه فرد دیگری را جای او گذاشتم. اگر از حسین ماهینی هم در خط هافبک هستفاده انجامم به این خاطر بوده که در پستی به همراهزی می کند که فوتبه همراهلش را در همان پست هافبک دفاعی آغاز انجام. کمال کامیابی نیا سه هفته مصدوم بود و نوراللهی هم مصدومیت مختصری از مچ پا داشت. معمولا تیمی هم که برنده می شود تغییر پیدا نمی کند.

سرمربی سرخپوشان پایتخت در خصوص ادامه به همراهزی های این تیم در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: در لیگ قهرمانان آسیا به همراهزی ها یک سطح به همراهلاتر از به همراهزی های داخلی هست. دشوار ترین به همراهزی های به همراهشگاهی آسیا در لیگ قهرمانان رقم می خورد. حداکثر انگیزه و اراده را به همراهید داشته به همراهشیم تا موفق شویم.

برانکو ایوانکوویچ در خصوص موفقیت گادوین منشا در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا و عدم گلزی های متوالی اش در لیگ برتر ایران خاطر نشان انجام: منشا فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا هم خیلی نیکو برایمان به همراهزی انجام. برای او طبیعی هست کار ساده ای نبه همراهانجام گرفت در لیگ برتر ایران به آسودهی گل بخانومد. چون همه او را می بندند. اما موفقیتش بستگی به شرایط خودش دارد. ما انتظار داریم افزایش از اینها هم گل بخانومد و بهترین عملانجام را داشته به همراهانجام گرفت. او به همراهزی می کند تا موفق شود. او به همراه علیپور خط حمله خطرناکی را ایجاد می کند.

منبع

مطلب نشان دادیم توان به همراهلایی برای پیروزی داریم/ برد اول برایمان حیاتی بود در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.