قائم شهر نیوز اطلاعیه

قائم شهر نیوز

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

به گزارش قائم شهر نیوز، امیر قلعه نویی سرمربی تراکتورسازان امروز در نشست خبری قبل از دیدار با گسترش فولاد اعلام کرد فرزاد حاتمی را به دلایل انضباطی در اختیار باشگاه قرار داده است. قلعه نویی در این باره توضیح خاصی نداد اما جالب است که چالش میان او و حاتمی سابقه قبلی نیز داشته و این برای سومین بار است که حاتمی از تیم امیر قلعه نویی کنار گذاشته می شود.

قلعه نویی در فصل ۹۱-۹۲ فوتبال ایران که با استقلال قهرمان لیگ برتر شد، فرزاد حاتمی را در تعطیلات نیم فصل از تراکتورسازی به خدمت گرفت. در نیم فصل همکاری قلعه نویی و حاتمی در استقلال این مهاجم دو بار از سوی سرمربی وقت آبی پوشان در اختیار باشگاه قرار داده شد. یکبار بعد از بازی با سپاهان حاتمی به دلیل نحوه گرم کردن و البته تکروی در دقایق پایانی آن مسابقه خشم قلعه نویی را برانگیخت. بار دوم نیز حاتمی به دلیل اختلاف با یکی از بازیکنان استقلال مورد اعتراض قلعه نویی قرار گرفت و چند روزی از تیم کنار گذاشته شد.

حالا برای سومین بار در تراکتورسازی بار دیگر چالشی میان قلعه نویی و حاتمی رخ داده تا سرمربی سرخپوشان تبریزی در کنار گذاشتن این مهاجم بلندقامت هت تریک کند.

منبع

مطلب هت تریک قلعه‌نویی در کنار گذاشتن حاتمی در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

0 نظر تا کنون ارسال شده است.